Samsung Galaxy Note 4 – stáhněte si předinstalované aplikace

Galaxy Note 4

Není to tak dávno, co společnost Samsung představila zcela nový mobilní telefon Samsung Galaxy Note 4. Ten se bohužel nenese v duchu revoluce, ale pouze v duchu evoluce. Kromě novinek v hardwaru přinesla společnost Samsung také aktualizované verze některých předinstalovaných aplikací, které jsou součástí nadstavby TouchWiz. Chcete si je stáhnout i do vašeho mobilního telefonu? Pokud ano, tak čtěte dále.

Samsung Galaxy Note 4

Členovi internetového fóra XDA developers Albi95 se podařilo získat a zveřejnit většinu aplikací z mobilního telefonu Samsung Galaxy Note 4. Všechny aplikace si můžete stáhnout pomocí následujících odkazů:

Nutno podotknout, že pro správnou funkčnost těchto aplikací bude potřeba vlastnit mobilní telefon značky Samsung s nadstavbou TouchWiz. Funkčnost s jinými telefony však není vyloučena. Některé aplikace jsme testovali na redakčním mobilním telefonu Xiaomi Mi4 a během testování jsme většinou nezaznamenali jediný problém. Některé aplikace měly bohužel tendenci občas spadnout, i přesto byly ale použitelné. Je ale možné, že na jiných značkách mobilních zařízení bude chování zcela odlišné.

Vyzkoušeli jste aplikace z mobilního telefonu Samsung Galaxy Note 4?

Zdroj: XDA developers

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)