Menu

Samsung představuje Galaxy Ace Style – telefon nižší cenové relace s Androidem 4.4 Kitkat

Pojďme se na chvílí odpoutat od nedávno představené vlajkové lodi společnosti Samsung (Galaxy S5) a zaměřit se na telefony nižší výkonnostní třídy. Jeden takový společnost Samsung nově představila. Jedná se o pokračovatele řady Ace s označením Galaxy Ace Style. Podle specifikací telefonu by se mělo jednat o zařízení, které bude spadat do nižší cenové relace. Zajímavostí ovšem zůstává, že tento model nabídne už v základu Android 4.4 Kitkat. Galaxy Ace Style nabídne 4″ TFT displej s rozlišením 800 x 480 pixelů, dvoujádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz a 512 MB paměti RAM. Kapacita paměti RAM je na dnešní poměry spíše podprůměrná. Android 4.4 Kitkat ovšem slibuje, že dokáže hravě pracovat i s nízkou kapacitou RAM, o čemž se budeme moct přesvědčit právě u tohoto modelu. Do dalších specifikací tohoto telefonu můžeme zařadit 4GB interní úložiště (slot pro microSD karty) NFC, baterii o kapacitě 1500 mAh a fotoaparát s rozlišením 5 Mpx. Telefon bude dostupný v bílé a černé barvě. O ceně a dostupnosti zatím nepadla žádná zmínka. Na základě parametrů spadajících do sekce low-end můžeme předpokládat, že výsledná cenovka nebude příliš vysoká.

Fotografie modelu Galaxy Ace Style

 galaxy ace style 1

 galaxy ace style 2 galaxy ace style 3

galaxy ace style 4 galaxy ace style 5

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Zdroj: Global.SamsungTommorow.com.

 

Komentáře

Yahoo

Yahoo

9.4.2014 10:15

Má TouchWiz, 512 MB RAM a KitKat utáhne. Tak proč ho nechtějí vrazit do S3 a vymlouvají se na 1 GB RAM?

uni

uni

9.4.2014 10:41

Yahoo: Tak je něco jiného pracovat s grafikou v HD a něco jiného v WVGA. Nicméně jistě toto není úplně relevantní výmluva u 1GB přístroje.

knizmi

knizmi

9.4.2014 12:20

uni: Moto G má taky 720p zobrazovadlo a jak to s 1 GB paměti krásně běhá, takže tohle ten důvod opravdu nebude (ok, Motorola do toho necpe TW, ale i tak).

U té S3 nevím, jestli tam Yahoo má SoC od QC, nebo nějaký Exynos. Pokud QC, tak je to od Samsungu čistě jen naschvál, protože pokud vím, tak pro MSM8960 ovladače na KK jsou. Pokud tam je Exynos, tak se Samsungu nechtějí přepisovat ovladače pro KK, jako už několikrát dříve. Z tohoto důvodu bych si nikdy nic s Exynosem nekoupil. A pokud to někdo kupuje, tak ať pak nebrečí v diskuzích…

Trent

trent 0

9.4.2014 12:40

Knizmi: Na druhou stranu, pro Note 2, by KK být měl(byť o tom nejsem až tolik přesvědčen), a ten exynos má také.

knizmi

knizmi

9.4.2014 15:24

trent: Teď je otázka, jestli je to ten samý Exynos jako v S3. Pokud jo, tak tam ten KK nedali opravdu jen proto, aby lidi měli aspoň nějaký důvod koupit nový telefon.

Korzar

z aplikace
9.4.2014 15:31

je to ten istý procesor len na inej frekvencii. A KK už mám síce ešte neoficiáne ale je to leak od Samsungu. Preto je úplne jasné že KK bude aj pre Note2.

Kalousjc

z aplikace
9.4.2014 17:01

KK na Note 2 s největší pravděpodobností bude, ale když jsem u švagra viděl, že po aktualizaci jeho S4 z 4.3 na 4.4.2 se nic zásadnější nezměnilo pro uživatele, tak ani na ten update zvlášť nepospíchám :-). Honit si triko, že mám na mobilu KK opravdu nepotřebuji :-)).

RSS (komentáře k článku)