Hlasová asistence pro Samsung Bixby přijde až v létě

samsung bixby

Společnost Samsung velmi pravděpodobně nedodrží vlastní datum, které si dala ke spuštění hlasové asistence v angličtině pro Samsung Bixby. Prozradil to americký deník The Wall Street Journal.

Asistent Samsung Bixby má pořád problémy porozumět angličtině

Na začátku dubna Samsung řekl, že hlasová asistence se v Bixby objeví do konce jara. Mají na to tedy ještě tři týdny, podle nové zprávy ale hlasová asistence přijde až v létě. To je určitě škoda, obzvlášť když vezmeme v potaz, že o Bixbym se při představení dlouho hovořilo a měsíce po vydání stále není stoprocentně připraven na používání.

Na druhou stranu ale asi nenajdeme mnoho lidí, kteří na kompletního Bixbyho čekají. Nejedná se totiž o nějaké dramatické zlepšení proti Google Assistant nebo Apple Siri. Nejvíce se o Bixbym hovořilo v souvislosti se speciálním tlačítkem na Galaxy S8, kde se Samsung snažil zabránit tomu, aby se tlačítko dalo přeprogramovat.

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8

0.2
  • Displej 5.8, 1440 x 2960 pixelů, Super AMOLED, 570 ppi
  • Procesor Samsung Exynos 8895
  • RAM 4GB
  • Fotoaparát 12 MP
  • Baterie 3000 mAh
  • Cena od 7 699 Kč

Čekáte na hlasovou asistenci pro Bixbyho?

Zdroj: theverge.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)