Samsung končí s bezpečnostními aktualizacemi na vybrané starší telefony

samsung bezpecnostnimi aktualizacemi

Společnost Samsung upravila svou stránku s bezpečnostními aktualizacemi. Předěláno bylo hned několik zařízení. Některé z nich už končí se softwarovou, další obdrží aktualizaci už jen jednou za 3 měsíce. Pojďme si blíže ukázat, o které modely půjde.

Bezpečnostní aktualizace končí na modely z roku 2016

Konkrétně končí podpora pro modely Samsung Galaxy A3 (2016), Galaxy J1 (2016) a Galaxy J3 (2016). Není to moc překvapivé, protože tyto telefony jsou zhruba dva roky staré, navíc jde o telefony střední a nižší třídy. Proto se u nich nedá očekávat podpora.

samsung galaxy a8+ (2018)

Dále se přesunulo několik Samsung zařízení do čtvrtletních aktualizací, přesněji jde o Samsung Galaxy A8+ (2018), Galaxy J2 (2018) a Galaxy Tab Active2. S trochu podivem je to, že menší verze Galaxy A8 (2018) by měla dostávat měsíční bezpečnostní aktualizace.

Modely Galaxy S9 a S9+ ještě v seznamu na stránkách Samsungu nejsou, ale samozřejmostí je, že se zařadí brzy do měsíčních bezpečnostních aktualizací. O tyto nové vlajkové modely stále můžete soutěžit na našich stránkách. Soutěžíme rovnou o 3 modely Samsung Galaxy S9+.

Jste spokojeni s bezpečnostními aktualizacemi Samsungu?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)