Bývalý zaměstnanec Applu “Sam Sung” draží svoji jmenovku pro charitu

sam sung cover

Na aukčním portálu E-bay se v minulosti vydražila již spousta pozoruhodných a podivných věcí. Hitem posledních dní je jmenovka + dress code uniforma bývalého zaměstnance Applu s poněkud ironickým jménem Sam Sung. Vše začalo na sociálních sítích, kde se z jeho vizitky Sam Sung Specialist stal hit. Poslední nabídka v aukci činí těžko uvěřitelných 3 250 dolarů.

sam sung

Sam se však nehodlá na aukci nijak obohatit. Celý výtěžek věnuje nadaci Children’s Wish, což je jistě úctyhodný krok. Do konce dražby stále ještě zbývá osm a půl dne, je tedy pravděpodobné, že finální částka bude ještě o mnoho vyšší. Pokud byste měli zájem si přihodit, zamiřte na portál E-bay. Sam Sung k celé kampani natočil i krátké propagační video. Pokud se některý z našich čtenářů jmenuje Skočdopole a pracuje v zemědělství, určitě by mohl podobnou věc vyzkoušet na Aukro.cz.

sam sung apple specialist

Apple Specialist/Employee Sam Sung | Last Business Card Charity Auction | Children’s Wish BC

Apple Specialist/Employee Sam Sung | Last Business Card Charity Auction | Children's Wish BC

Zdroj: E-bay, CNBC.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)