“Star Trek” hodinky budou – fanoušci zafinancovali projekt Rufus Cuff

rufus-cuff-wrist-communicator

Trh s chytrými hodinkami a náramky nám za poslední rok znatelně nabobtnal. Mezi celkem konvenčními nápady a provedeními se čas od času objeví něco vskutku netradičního. Přesně takový je případ náramku Rufus Cuff, který nám trochu připomíná vybavení herců ve sci-fi filmech. 3palcový displej, Wi-Fi, GPS nebo 16GB úložiště. To vše jsou funkce, které náramek zvládne. S kompaktností má ale společného pramálo, zvláště kvůli velkému displeji.

rufus cuff

Proč vlastně o náramku píši, když jsme vás o něm již informovali? Projekt, který byl kvůli své výstřednosti podle některých odsouzen k neúspěchu, se uskuteční. V dnešní době výrobci často hledají peníze pro rozjezd na crowdfundingových portálech. Ne jinak je tomu v tomto případě. Kampaň si kladla za cíl vybrat na IndieGoGo 200 tisíc dolarů. To se možná trochu překvapivě povedlo a vývojáři vybírání peněz prodloužili o dalších 20 dní. Pokud tedy máte náhodou zájem, stále můžete za zvýhodněnou cenu 269 $ předobjednávat.

rufuss cuff 2

 

Oslovil náramek někoho z vás?

Zdroj: IndieGoGo.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)