ROM Manager je zpátky v Google Play – PayPalem již oficiálně nezaplatíte

ROM manager

Před pár dny jsme vás informovali o situaci, která nastala kolem oblíbeného programu ROM Manager od vývojáře s přezdívkou Koush. Googlu se nelíbila skutečnost, že aplikace umožňuje jako jednu z možností platby PayPal. Internetový gigant vyžaduje od roku 2012 používání výhradně peněženky Google, z čehož má tučné provize (prý až 30%). Nestandardně proběhl i samotný akt vymazání aplikace z Google Play – místo obvyklých šesti týdnů na nápravu byla aplikace téměř okamžitě odstraněna a autor byl vyrozuměn e-mailem.

ROM manager

Dobrou zprávou je, že aplikace už je zpět v Google Play a všichni zájemci si ji mohou stáhnout. Špatnou zprávou je, že oficiální možnost platby PayPalem byla odebrána. Jedinou šancí, jak PayPalem zaplatit by měl být “sideload” ze stránky ClockworkMod, kde stáhnete APK soubor a v tomto případě by v něm měla být přítomna platba PayPalem (není umístěn na Google Play, neporušuje podmínky).

ROM Manager
ROM Manager

Zdroj: AndroidAuthority

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)