Google plánuje reklamy pro virtuální realitu: Takto budou vypadat

Google DayDream View

Hlavní zisky Googlu jsou z reklamy, proto není divu, že se všemožnými způsoby snaží najít nové druhy reklam, a to i třeba na stále novou platformu virtuální reality. Společnost nově ukázala, jak reklamy pro virtuální realitu budou fungovat.

Reklamy pro virtuální realitu nejsou překvapením

Nejedná se o moc velké překvapení, že Google připravuje reklamu i pro novou platformu. Mnoho společnosti vkládá do virtuální reality velké naděje. A i když zisky z virtuální reality by dnes byly minimální, v budoucnu se může jednat o něco jiného. Google stále ještě experimentuje s formátem reklam, zveřejnili ale jedno krátké video, které ukazuje, jak by to mohlo fungovat.

reklamy pro vritualni realitu

Zaměřují se na několik klíčových věcí. Reklama pro VR by se měla dát jednoduše implementovat, dále by měla být jednoduše upravitelná a také by neměla obtěžovat uživatele. Momentálně reklama funguje jako kostka, ve které je několik videí. Pokud se na ni uživatel zaměří, tak se spustí video. Jedná se stále o prvotní verzi, Google žádá vývojáře, aby jím pomohli upravit reklamu pro VR.

Co říkáte na reklamu pro virtuální realitu? Vadila by vám ve formě, kterou Google prezentuje?

Zdroj: phandroid.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)