Menu

QuestLord: nové 8bitové RPG v Play Store

Opět tady po nějaké době máme něco pro milovníky retra a oldschoolu, kteří s láskou vzpomínají na hodiny prosezené u TV s ovladačem při paření 8bitovek. Novým přírůstek do této rodiny je QuestLord, který nedávno dorazil do Play Store. Tato hra patří mezi takzvané “role playing games”, mnohem víc známé pod zkratkou RPG. Jako hlavní postava hry se nacházíte ve světě plném tajemství a kouzel, na sobě zbroj a v ruce 8bitový meč. Vaším úkolem je klasicky plnit questy a dostat se na další levely. To vše na více než 160 různých mapách.

Cena QuestLordu je 1,99$, což představuje něco kolem 40 korun. Ty pravé retro fanoušky to však od stažení hry určitě neodradí.

QuestLord
Eric Kinkead
Verze1.1 (12. 2. 2013)
Velikost26 MB
2.2+


37,52 Kč

 

Zdroj: AndroidPolice

 

Komentáře

jokr

jokr

14.2.2013 13:14

Proč je to v titulku špatně, když v textu to dokáže autor napsat správně?
http://prirucka.ujc.cas.cz/?id=790

meffisto

meffisto

14.2.2013 14:02

Už mě vážně dožírají komentáře, zabývající se pravopisnými chybami. Proboha vzapamatuj/te se, vy co tyto kometáře píšete. Může se také stát, že příště nikdo nic nenapíše a vy budete sedět u prázdné internetové stránky! To chceš/te? No tak udělal chybu no co svět se nezboří! Není lepší napsat přímo autorovi souktomou zprávu, hele máš tam chybu.
Neřeknu kdybyby tam napsal …8-bytové…
Tohleto je vážně opruz!!!

budvajs

budvajs

14.2.2013 14:26

uplne souhlasim s Meffistem..
debilita nekterych lidi nezna meze. clanek jako takovej je fajn a pro me prinosnej a je mi uplne jedno kolik tam je nebo neni hrubek.

jasny, ze nekdy se proste musi pripomenout, ze treba nejde link a nebo i na chybku v nejakem klicovem nazvu nebo pojmenovani.
ale resit interpunkci nebo preklepy ci vyjmenovana slova?a jeste takovym “tonem”.

za sebe dekuju redaktorum za kazdou zpravu na tomhle webu a preju jim hodne zdaru,sil a trpelivosti s idiotama.

trent

trent

14.2.2013 15:15

Tak vytýkání chyb je pro někoho hnidopišství, na druhou stranu, když se podívám na jiné weby, s lítostí musím uznat, že zde je těch chyb poměrně hodně. Budí to trochu dojem amatérismu, což je škoda, protože jinak není SA moc co vytknout.

uni

uni

14.2.2013 15:20

uplne souhlasim s jokr..
Čeština je krásná, záludná. Zde je asi konkrétně dost špekoidní záležitost, která by asi většině prošla bez povšimnutí, nicméně rozhodně +1 za co nejčistší a správnou češtinu.

Díky za tip na hru, mé nejoblíbenější, čekám až předělají Legend of Gimrock na iPad, toto asi zkrátí čekání:-)

Caira

Caira

14.2.2013 15:22

Práce řidiče autobusu je řízení. Je velice záhodno, aby řídit uměl a nezabil pasažéry.

Práce redaktora je sdílení informací pomocí jazyka. A bylo by fajn, pokud bychom jazyk užívali správně. Vykašlat se na “interpunkci nebo preklepy ci vyjmenovana slova”, s tím rozhodně nemůžu souhlasit.

Přál byste si tento přístup i od svého lékaře?

Kvirda

Kvirda

14.2.2013 15:24

trent má bohužel pravdu s chybami jde stránka do háje :) Dyť co je na tom složitý ? recenze ujde a na chyby srát i nesrat :D

dexter

dexter

14.2.2013 16:08

Mno, jak se říká, šaty dělaj člověka. A o člověku hodně vypovídá i to, jak píše.
V časopisech a novinách v dřívějších dobách figurovala pozice korektury. Ta texty kontrolovala, zda jsou pravopisně a gramaticky správně. Tato pozice byla ve většině novin a časopisů zrušená jako zbytečná.
Když už píšu nějaký text, který má být veřejný, přečtu si ho po sobě. Prostě to zkontroluju. Stejně tak funguju, když odvádím jinou práci. Prostě kontrola odvedené práce.

Takže redaktor by v tomto případě měl mít dostatek sebereflexe. Místo toho, aby začal obhajovat svoji chybu, by měl spíše poděkovat a chybu opravit. Ne začít kolem sebe plivat s tím, že přece nezáleží na formě, ale na obsahu.

23roman23

23roman23

14.2.2013 16:27

Pánové Meffisto a Budvajs: nejsem žádný grammar nazi a textu porozumím i s chybami, ale rozhodně nevidím jako pozitivní vývoj společnosti nějaký downgrade směrem k těm co psát neumí, jen aby se necítili špatně. V matematice taky není 2+3 správně 4, 6, nebo něco okolo. Trochu mi to připomíná změnu velikostí u oblečení, aby si obézní nepřipadali… obézní :) A řeči typu “to je opruz” a “to je debilita” jsou s prominutím na úrovni puberťáka, co nedostane nové heslo na wifi, dokud si neuklidí pokojíček…

Nicméně pokud jde o drobné zprávičky o hrách, nebo pokud SA testuje nové autory v rámci náboru, tak je samozřejmě na místě trocha trpělivosti a shovívavosti od nás pravidelných a spokojených čtenářů, to souhlasím.

Dave

David Zmuda 0

14.2.2013 17:00

Pánové, děkuji za upozornění, chybu jsem opravil. Souhlasím s tím, že by se zde chyby objevovat neměly a samozřejmě se je snažíme redukovat na minimum. Nicméně, jak nám redaktorům, tak i korektorům, sem tam drobná chyba unikne, jako se stalo právě zde. Pomlčku mezi číslicí a cizím slovem bych komolením krásné češtiny nenazýval. I tak se omlouvám všem pohoršeným čtenářům.

RSS (komentáře k článku)