Menu

Pinterest pro Android se představí na Google I/O

Jestliže používáte Pinterest, pravděpodobně vás trápí nedostatek aplikací pro tuto sociální síť. To by již brzy mohlo být minulostí – Pinterest pro Android je totiž doslova za rohem.

Redaktor serveru Ausdroid totiž zahlédl zmínku o Pinterest v programu konference v aplikaci Google I/O (psali jsme o ni ve zprávičce Stáhněte si oficiální aplikaci pro letošní Google I/O), kde se jasně uvádí: “Now available for Android”. Přesvědčte se sami ze screenshotu.

Pinterest pro Android se představí na Google I/O

Pinterest pro Android se představí na Google I/O

Chcete-li vše vidět na vlastní oči, stáhněte si aplikaci Google I/O, kde najdete tuto informaci v sekci Explore – Android – Sandbox – Pinterest.

Aplikaci by na vývojářské konferenci měli prezentovat Cynthia Maxwell jako hlavní softwarový inženýr a vývojář mobilních aplikací Carl Rice. Na webových stránkách Pinterest se pak v kontextu s Androidem píše: “Pracujeme na specializované aplikaci pro Android. Víme, že mnoho lidí ji touží vidět, takže až budeme mít pocit, že jsme v závěrečné fázi jejího vývoje, určitě se podělíme o další informace.”

Zdroje: Android Phone Fans, Ausdroid a Android Police.

 

Komentáře

shmoula

shmoula

26.6.2012 12:06

Parchanti, kdyby aspon na dotaz na verejne api odpovedeli, ze si mam trhnout a ze udelaji vlastni aplikaci, zase halda casu zabita snahou o hackovani webove verze ve snaze vytvorit native android app, nedik :-(.

RSS (komentáře k článku)