Menu

Pařba na víkend – tipy na Android hry 249: klasické GTA, rezavý kyblík a další

Pařba na víkend 249
Pařba na víkend – tipy na Android hry 249: klasické GTA, rezavý kyblík a další
Ohodnoťte článek

Pařba na víkend ožívá. Přinášíme vám další plnohodnotný díl s tipy na nejlepší herní pecky, které vám navíc detailně představíme ve videu. Co jsme si dnes připravili?

Rust Bucket

Povedená pixelartová a tahová hra, ve které budete ovládat vašeho hlavního hrdinu, tedy rezavý kyblíček napříč nejrůznějšími dungeony. Kyblík je obávaný hrdina a jednoduše ovladatelný, takže jeho pohyb i útok proti hordám nepřátel zvládnete jedním typem pohybu – tahem po displeji.

Na výběr máte klasickou kampaň, kde postupujete předefinovanými levely, nebo osud kyblíku necháte náhodě a vyzkoušíte endless mod. Hra disponuje proměnlivými překážkami a bossy, takže o vaše reflexy a tahové myšlení bude dobře postaráno. Za hrou stojí studio Nitrome, které pravidelně generuje stejně pěkně vypadající a zábavné hry jako právě Rust Bucket. A nejlepší na celé hře je cena. Titul je zdarma, ale za doprovodu reklam, které lze jednorázově odstranit.

Rust Bucket
Rust Bucket
Vývojář: Nitrome
Cena: Zdarma+

Dot.Connect

Je velmi originální hříčka, kde soupeříte pouze sami proti sobě a ubíhajícímu času. Vašim úkolem je vždy spojovat různě barevné tečky jedním plynulým vámi nakresleným tahem po displeji. Zdá se to jako příliš jednoduché? Nebojte se, jakmile vytvoříte pár tahů, zjistíte, že už není tak jednoduché udělat další tah, protože na vašem displeji vznikne „čmáranice“, skrz kterou už další tah neprovedete, jelikož byste se dotkli předešlého tahu. A v tom momentě jste dohráli.

Hra nabízí jednoduchý, ale právě proto povedený systém bonusů a uprgradů, navíc je zdarma a je zatím jedinou hrou stejnojmenného studia DotConnect. Bonusem navíc je nastavení samotného vzhledu hry světlého/tmavého.

Dot.Connect
Dot.Connect
Cena: Zdarma+

Grand Theft Auto: Liberty City Stories

GTA Liberty City Stories je již pátou konverzí herní série a světoznámé značky GTA na platformu Androidu. O tomto faktu jsme vás již na Svět Androida informovali, teď jsme se na ni podívali i v Pařbě na víkend. Pátá konverze se však od těch prvních čtyřech liší, protože převádí hru původně z platformy PlayStation a nikoliv z PC. To znamená, že pro zarytou komunitu PCMasterRace bude tato hra úplně novým zážitek, stejně jako pro nás.

Podobně jako u ostatních GTA her očekávejte otevřené město, ranec příběhových misí a nespočet aktivit, které jsou omezené pouze vašim tvůrčím já. Jelikož se jedná o zavedenou značku od společnosti Rockstar Games, šáhnete do kapsy pro 202 Kč, které však za tu porci zábavy a od relaxování určitě stojí.

GTA: Liberty City Stories
GTA: Liberty City Stories
Vývojář: Rockstar Games
Cena: 199,99 Kč

BattleHand

I pro tuto Pařbu jsem si připravil hru kombinující kartičky a tahovou strategii. Tentokrát ale i s krásnou 3D grafikou, fungujícím příběhem, prostředím i RPG prvky. Se svými rekrutovanými  a již dávno zapomenutými hrdiny musíte obnovit svoji slávu v zemi, kde vládne královna ovládající nejrůznější pekelná monstra. Každý hrdina má své karty, pomocí kterých bojuje, healuje se či brání. Každá karta může být unikátně levelována pomocí perků, stejně tak i samotný hrdina, který může mít až 3 speciální perky. Ty může během boje v pravý čas využít.

Questů, itemů, co sbírat, a hrdinů, které verbovat a vylepšovat, je v této hříčce nespočet. I menu je hezky zpracováno a základní průvodce vám také vše osvětlí, takže nebude trvat dlouho a do téhle hry se dostanete raz dva. Vzhledem ke své grafice bude možná vaše zařízení zatíženo, avšak v nastavení je možno upravovat detail grafiky dle potřeb. Hra je zdarma a od studia Kongregate, které má v Obchodě Play další skvělé hry, takže pokud vsadíte na tuto hru či studio, vsadíte na výherního koně.

BattleHand
BattleHand
Vývojář: Kongregate
Cena: Zdarma+

Video Pařba na víkend 249

Spuštění videa na mobilu.

Pařba na víkend (Android hry)

Další díl už klasicky očekávejte příští týden. Pařba na víkend se s dílem 249 vrátila do „staronových“ kolejí.

Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám nová podoba seriálu Pařba na víkend líbí.

Komentáře

Miichaell

Miichaell

11.3.2016 11:33

„Pátá konverze se však od těch prvních čtyřech liší, protože převádí hru původně z platformy PlayStation a nikoliv z PC“. Všechny GTA vyšly napřed pro Playstation a s cca půlročním zpožděním pak na PC jako konverze. LCS a VCS (kterého se asi dočkáme v blízké době pro Android taky) vyšly jako první pro PSP. Nechci být nevděčný, protože odvádíte jinak vcelku slušnou práci, ale rozhodně to není první zavádějící informace, kterou jsem tu četl (ale tohle konkrétně je špíš taková drobnost).

zdenek87

zdenek87

z aplikace
11.3.2016 17:46

GTA hry mám rád, mám je jak na PC tam na PS2. Na androidu má zatím jen GTA Vice City. vzhledem k tomu, že ty hry mám jak na PS2 i PC tak to na androidi za plnou cenu nekupuji. Až třeba v akci.

trafus

trafus

12.3.2016 19:57

To GTA vypadá dobře. Až do teď mě nenapadlo že by se něco takového dalo hrát i v mobilu. Každopádně diky za tip.

RSS (komentáře k článku)