Hra Grand Theft Auto: Liberty City Stories se dostává konečně na Android

Grand Theft Auto – Liberty City Stories – náhleďák

PSP klasika z roku 2005, Grand Theft Auto: Liberty City Stories, je nyní nově k nalezení v Obchodě Play. Rockstar Games si tedy zaslouží naše poděkování za doplnění tohoto zajímavého dílu z velice úspěšné a kontroverzní herní série GTA.

Ačkoli hra nabídne otevřený svět, není samozřejmě tak velký jako v případě her, které byly původně stvořeny pro velké konzole. V tomto díle se stáváte jistým Tonim, Ciprianim. Zatímco byla Vaše postava mimo Liberty City, ovládne město smetánka zkorumpovaných politiků, odboráři začnou stávkovat kvůli kontrole nad městem a zločin se zde stane tak běžný jako pizza v New Yorku.

Grand Theft Auto - Liberty City Stories 1

Než se hra dostala na Android, prošla několika lifting a grafickými vylepšeními. Fakt, že má hra kořeny již v roce 2005, jsou na ní však znát, a to i přes veškeré grafické botoxy či připadnou podporu Rockstar Social Clubu, ve kterém můžete online ukládat své úspěchy napříč platformami.

Grand Theft Auto - Liberty City Stories 2

Pokud jste fanouškem série Grand Theft Auto, neváhejte a hru si pořiďte. Momentálně je totiž ve slevě a její cena brzy stoupne. Hra je v plné verzi, tedy bez dalších in-app nákupů.

GTA: Liberty City Stories
GTA: Liberty City Stories

Zdroj: AA

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)