OnePlus 2 zasáhla první vlna opravy chyb skrze aktualizaci

oneplus_2_ico

Zatímco spousta z nás stále ještě čeká, až se jim nový OnePlus 2 dostane do rukou, výrobce neztrácí čas a vypouští první OTA aktualizaci systému. Nese název Oxygen OS 2.0.2 a pokud již jste šťastným vlastníkem „flagship killera“, neváhejte aktualizovat.

Oxygen OS

Co Oxygen OS 2.0.2 řeší?

Verze 2.0.2 opravuje spoustu problémů, které OnePlus získalo z feedbacku komunity. Vylepšení se týká zejména zlepšení přesnosti snímače otisků prstů a vylepšení kolem obou fotoaparátů. Aktualizace také řeší chybu, při které docházelo k náhodnému ztišování hlasitosti smartphonu.

OnePlus uvádí, že aktualizace je sice vydána, ale bude distribuována po jednotlivých trzích, takže se nemusí zobrazit každému zákazníkovi ihned. Na polovinu září je pak naplánovaná další aktualizace, která ponese označení Oxygen OS 2.1 a přinese oprav a změn ještě mnohem více.

Nedá se nic dělat, chtě nechtě musíme před OnePlus smeknout. Žádný jiný z výrobců totiž zatím neuvolnil opravnou aktualizaci takto brzy po uvedení modelu na trh. A už vůbec ne na základě zpětné vazby svých zákazníků. Zkušenost s velkými výrobci je taková, že prosby zákazníků jsou daleko častěji smetávány ze stolu, než řešeny.

A pokud máte o smartphone OnePlus 2 zájem, ale stále čekáte na svou pozvánku, nezapomeňte být tento víkend ve střehu. OnePlus totiž chystá právě o víkendu vydávat pozvánky v podstatně větším měřítku než jsme zvyklí. Třeba tak dojde i na vás a konečně si budete moci „flagship killera“ objednat.

Zdroj: AndroidAuthority

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)