Menu

Oficiální dock pro Nexus 7 na unboxing videu

Nexus 7 je tu s námi již nějakou dobu, ale Asus stále nezačal prodávat oficiální dockovací stanici, díky které by našel využití POGO konektor, kterým je tento tablet vybaven. Před pár měsíci sice internetem prolétly zvěsti o tom, že se takový chystá, ale od té doby je ticho po pěšině.

Nyní to vypadá, že prodej docku se skutečně blíží a dle některých zdrojů by se měl začít prodávat ještě tento měsíc v Japonsku. Nasvědčuje tomu i nedávno zveřejněné unboxing video, na kterém je celý dock zachycen, a na které se můžete podívat pod tímto odkazem (vkládání videa je bohužel zakázáno).

Zklamáním jsou dostupné výstupy. Je zde microUSB pro propojení s počítačem nebo k připojení nabíječky a výstup na 3,5 mm jack, díky čemuž můžete dock připojit třeba k nějaké reprosoustavě. A to je vše. Žádný video výstup zde bohužel nenalezneme. Odhadovaná cena by se měla pohybovat kolem 40 dolarů a je otázkou, zda se tento dock někdy vůbec bude oficiálně prodávat u nás.

Zdroje: pocketnow, androidcommunity

 

Komentáře

magmisko

magmisko

17.12.2012 20:07

Totalna blbost, vyuzitie veskere ziadne…

Dirt

Dirt

17.12.2012 20:45

Super. Takze k tomu neni predpokladam kabel do zasuvky, dle navodu se nejspis ma pouzit dodana nabijecka:D, takze ji clovek bude porad tahat z pod stolu. tak to je pecka:)

atiratha

atiratha

18.12.2012 9:12

Kdyby tam aspoň byl ten HDMI, když už to neumí bezdrátové spojení s televizí. Tohle prostě nepochopím.

Tomáš

Tomáš

18.12.2012 9:39

@atiratha
Co myslíte tím bezdrátovým připojením k televizi? Já jsem Nexusem na svoji Vieru připojený bezdrátově přes Twonky Server (pro filmy a seriály přímo z Nexusu nebo přes jiný PC v síti) nebo přes Twonky Beam (pro streaming youtube, vimeo a dalších).

.

.

18.12.2012 11:35

Chci se zeptat – nevíte někdo jestli Google bude na trh uvádět i verzi s 32GB ale bez 3G? Chtěl bych si tento tablet pořídit, ale 16GB se mi zdá málo a na druhou stranu se mi nechce připlácet za něco, co používat nechci. Bohatě mi stačí připojení pomocí wifi…díky.

RSS (komentáře k článku)