Google něco chystá na 24. července – představí Moto X, Android 4.3 a Nexus 7?

Google-IO

Společnost Google nás naučila, že na největší novinky z jejich portfolia se máme těšit z akcí Google I/O. Ta letošní přinesla sice spoustu různých novinek, fanouškům systému Android však tak slavná nepřišla. Čekali jsme totiž na představení nové verze systému Android či nějakého přístroje řady Nexus – například druhou generaci Nexu 7. Nestalo se tak. Nyní se ovšem zdá, že Google letos přeci jen ještě něco chystá. Začíná totiž rozesílat pozvánky na událost 24. července do San Franciska. Nás samozřejmě logicky napadají hned tři věci, které by mohl Google světu představit.

google-event

Již delší dobu se ví o mobilním telefonu Moto X, který vznikl ze spolupráce Googlu a Motoroly. Stejně tak se již delší dobu těšíme na druhou generaci skvělého tabletu Nexus 7 a v neposlední řadě bychom se rádi oficiálně dozvěděli něco o novinkách Androidu 4.3. Na oficiální pozvánce se objevilo také jméno Sundar Pichai – muž, který má na starosti vývoj Androidu a Chromu. O to víc se přikláníme k názoru, že by se přeci jen mohlo jednat o některou z novinek okolo Androidu. A to my přeci chceme! Akce by měla být navíc živě přenášena. Takže, milý strejdo, my se moc těšíme na 24. července!

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)