Oficiálně: LG GW620, neboli Etna

lg y70 hlavni
LG GW620 (Etna) LG GW620 (Etna)

Minulý týden jsme vás informovali o prvním LG s OS Android, konkrétně v tomto článku. Před pár dny byl tento telefon s vysouvací QWERTY klávesnicí ohlášen oficiálně – pojďme se na něj tedy podívat blíže. (I když ne tak doslova – LG si zatím většinu specifikací nechává pro sebe.)

Model má označení GW620, neboli Etna. Chlubí se zajímavým designem, pisálky jistě potěší vysouvací QWERTY klávesnice, která je rozložená do pěti řad. Podle dostupných fotografií tlačítka vystupují nad okolí tak akorát, navíc nejsou miniaturní, proto tipuji, že by se na Etně mohlo psát pohodlně. Na přední straně přístroje pak vyniká 3 palcový dotykový displej, vzhledem k širokým okrajům okolo displeje by však mohl být ještě o něco větší. Pod displejem pak najdeme klasický D-Pad + dvojici tlačítek (domů a zpět). Další a zároveň poslední známou specifikací je 5MPx fotoaparát. Krom toho se čeká i vlastní 3D grafické prostředí, jaké známe například z modelu Arena.

CEO společnosti LG (Electronics Mobile Communications Company), Dr. Skott Ahn, k oficiálnímu představení modelu GW620 dále řekl, že současný cíl společnosti je zajistit velkou škálu smartphonů pro širší skupinu lidí, srozumitelněji, Etna nemusí být jediným chytrým telefonem pro tento rok (alespoň co se oznámení týče). LG totiž plánuje oznámit další přístroje, a to i s Windows Mobile 6.5.

“Our objective is to provide a wide selection of smartphones to satisfy the diverse preferences of today’s consumers. This Android phone is just one of many smartphone models we plan to introduce worldwide in the years ahead.”

LG GW620 (Etna) LG GW620 (Etna)

Podle této oficiální zprávy můžeme v nejbližších dnech a týdnech čekat další překvapení z dílny LG, rozhodně model Etna vypadá jako zajímavý začátek “nové LG éry“. Abych nezapomněl na přibližné datum uvedení na trh – to by mělo být ve vybraných zemích Evropy ještě letos, konkrétně v posledním čtvrtletí. Další informace k telefonu (hlavně specifikace a cena) se čekají v nejbližší době.

Zdroj: Phandroid.com

archiv
O Autorovi - archiv

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Jak importovat kontakty z Gmailu do MS Outlook?

Synchronizujte Outlook se svým Androidem

archiv archiv archiv
1 min. uložit na později

Komentáře (6)