Menu

Nová reklama na chytré hodinky Samsung Gear Fit

Silnými stránkami hodinek (či, chcete-li, náramku) Samsung Gear Fit jsou stylový design, nízká hmotnost a pochopitelně především nabízené funkce. Zakřivený displej typu Super AMOLED slouží k zobrazování oznámení a ovládání některých funkcí telefonu. Ideálním společníkem této nositelné elektroniky je samozřejmě aktuální vlajková loď Samsungu – Galaxy S5. Hodinky se nebojí vody ani prachu, což jsou v případě tohoto příslušenství, které využijete především pro sledování fyzické aktivity, dvojnásob užitečné vlastnosti, jenž se uplatní při každodenním používání.

Nová reklama na chytré hodinky Samsung Gear Fit

Nová reklama na chytré hodinky Samsung Gear Fit

Nově publikovaný reklamní spot se snaží ve 46 sekundách ukázat to nejlepší, co přinesou chytré hodinky Samsung Gear Fit v průběhu všedního dne.:

  • Měření tepové frekvence.
  • Počítání spálených kalorií.
  • Upozornění na příchozí hovor a jeho odmítnutí.

V klipu je také vyzdvižen stylový design, který příznivci aktivního života jistě ocení.

http://www.youtube.com/watch?v=d3kJk9GlFC4

 

Zajímavostí je způsob, jakým bylo video natočeno – jedná se vlastně o “first-person” pohled uživatele/majitele, natočený pravděpodobně chytrými brýlemi, přičemž do obrazu jsou promítány údaje z hodinek. Je možné, že se jedná o spojení s Google Glass, nicméně o něco pravděpodobněji se jeví varianta, že snímek vznik s pomocí dosud nepředstavených inteligentních brýlí z dílny Samsungu. Bohužel ani z odrazů ve sklech nelze rozpoznat, jaké zařízení bylo k pořízení videa použito.

Chytré hodinky Samsung Gear Fit pořídíte na českém trhu za cenu kolem pěti tisíc korun. Pokud byste o tomto příslušenství chtěli vědět více, doporučujeme přečíst podrobnou uživatelskou recenzi.

Graf ceny produktu Samsung SM-R3500ZKAXEZ poskytuje server Heureka.cz

Zdroje: Galaxy Droid, Phone Arena.

 

Komentáře

palecek

palecek

25.4.2014 20:30

Celej vlhkej……

Firmy jako microsoft, apple nepotrebuji rozsirovat sortiment kdejakymi 3.14covinami, ktere jsou stejne jen delany za ucelem ,,zblbout jiz blbeho androidaka dalsimi kramy”

Jirka

Jirka

z aplikace
25.4.2014 22:39

palecek- aspoň dělají něco užitečnější ho než blbé jabkk co vydělává na soudech. Ty bys mel byt vlastně rád protože bez Samsungu by už Apple udělal pápá :) ale to tobě asi nedojde…

cleo.25.gr

z aplikace
26.4.2014 7:19

palecek… v predajni apple tiež predávajú fit príslušenstvo napr. fitbit, jawbone, nike fuelband a iné príslušenstvo na sport. A dokonca predstav si majú tam aj hodinky cookoo. Dá sa dočítať že apple rozmýšľa nad iwatch. Tak tu netrep že apple nepotrebuje rozširovať príslušenstvo k svojmu jablcku. Samsung si aspoň robí veci sám a peniažky idú jemu do kasicky a nie nejakým iným výrobcom. Len pre teba nie som žiadna android ovca lebo mal som aj iphone 4, a 5s ale nie som ani samsung ovecka momentálne mám lg g2.

xmen

xmen

z aplikace
26.4.2014 7:20

Proboha já netuším co furt řešíte dyť Apple kupuje od Samsungu casti svych procesorů.

cardi

cardi

26.4.2014 12:46

palecek: dobře si ho osolil :D, ne on je LG ovečka

cardi

26.4.2014 12:57

spatny muj koment sory, ale palecka dobre osolil Jirka tak .)

RSS (komentáře k článku)