Nexus Two nebude, tvrdí Samsung

Nexus 6 vs. Nexus 6 srovnání – TOP

500x gizmodo nexustwo 1

Poslední týden se vedly diskuze o možném telefonu Nexus Two od Samsungu kam se člověk podíval. I my jsme vás krátce informovali. Nyní přinesl korejský server danawa.com s odvoláním na představitele Samsungu informaci, že se jednalo pouze o kachnu. Ze Samsungu zaznělo, že informace o telefonu Nexus S (jak se s oblibou telefonu přezdívalo) “prostě nejsou pravda”. Spekulace jako první začal server Gizmodo, když vypustil obrázek nahoře.

Ovšem podle serveru Android and Me to není tak úplně pravda. Naráží přitom na fakt, že zpráva na danawa.com je celá v korejštině a média přebírají její strojový překlad pomocí Google Translate. Ovšem při použití například Yahoo! překládače už dostaneme mírně odlišnou interpretaci. Android and Me tedy spekuluje, že Samsung toto tvrzení ve skutečnosti zcela nepopřel, navíc překlad prohlášení podle Googlu hovoří o možnosti Nexus Two jako o daleko lepším telefonu. Je také možné, že onen představitel Samsungu prostě jen vyvrátil název “Nexus Two”. Podle serveru je také nezvyklé, že by firma jakkoli komentovala fámy o chystaných telefonech.

Každopádně se očekává, že 8. listopadu na své mediální konferenci, uvede Samsung svůj nový telefon se dvěma displeji (jedním klasickým a jedním malým pod tlačítky, který zobrazuje čas, datum a různé notifikace) zvaný Continuum. Nechme se tedy překvapit.

[Zdroj: Phandroid]

Martin Klapetek
O Autorovi - Martin Klapetek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)