Čtečka otisků a laserové ostření – bude takový Nexus od LG?

nexus-logo

O nových Nexusech pro rok 2015 se na internetu spekuluje již delší dobu, s největší pravděpodobností by dle dosavadních informací měl Google letos představit hned dva nové telefony řady Nexus. Jeden telefon by přitom měl pocházet od čínského výrobce Huawei a druhý od jihokorejského LG. A právě Nexus od LG se stal předmětem nejnovějšího úniku a na internet se dostala fotografie zachycující jeho záda.

Tento snímek nám pak částečně poodhaluje možný design novinky a prozrazuje, že by nový Nexus od LG mohl disponovat kruhovým snímačem otisků prstů umístěným pod čočkou hlavního fotoaparátu. K lepším fotografickým výsledkům by pak mělo novému telefonu Nexus od LG dopomoci laserové ostření a dvojice přisvětlovacích LED diod. Vedle nepříliš zajímavých evidenčních nálepek a nápisu, informujícím, že se nejedná o prodejní kus, nás pak na snímku zad údajného Nexusu od LG zaujme už jen velké logo Nexus.

lg-nexus-5-2015-live-leak

Dle dříve uniklých informací by pak měl Nexus od LG disponovat displejem o úhlopříčce 5,2″, zatímco Nexus vyrobený společností Huawei nabídne větší, 5,7″ obrazovku. U obou telefonů se pak předpokládá použití nového konektoru USB typu C, ten v současnosti nalezneme například na dlouho očekávané novince OnePlus 2 či nedávno představeném ZUK Z1. Oba nové Nexusy by pak měly disponovat stereoreproduktory. Představení obou novinek bychom se měli dočkat v průběhu letošního října.

Těšíte se na nový Nexus od LG?

Zdroj: AndroidCentral.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (15)