MWC 2011: Huawei dnes v 17:00 ukáže IDEOS X3 a IDEOS 7 Slim

huawei logo

Čínská firma Huawei má naplánovanou tiskovou konferenci na dnešních pět hodin odpoledne, nicméně již v tuto chvíli je jisté, že pravidelné čtenáře Světa Androida nečeká žádné velké překvapení. Bude totiž představovat dvě zařízení s Androidem, o kterých jsme psali minulý týden: IDEOS X3 a IDEOS S7 Slim. Tiskovka tedy bude spíše jen oficiálním potvrzením již známých faktů a možná přinese i doplňující informace.

IDEOS X3 má 3,2palcový displej, běží na něm Android 2.3 Gingerbread a vyniká svým tenkým provedením (Huawei dokonce používá slovo “nejtenčí”). IDEOS S7 Slim je tablet se sedmipalcovým kapacitním displejem a podporou připojení přes 3G a Wi-Fi, jehož tloušťka činí pouhých 12,5 mm. Není jisté, zda na tomto zařízení bude Android 3.0, který najdeme na již oznámených tabletech Motorola XOOM, Samsung Galaxy Tab II a LG Optimus Pad.

Mimo těchto dvou zařízení chce Huawei představit ještě kartu HiLink pro vysokorychlostní připojení k internetu, která má být připravena k použití během 15 sekund (IMHO nic moc) a Mobile WiFi Smart Pro – inteligentní vysokorychlostní bezdrátový modem, podporující připojení až pěti uživatelů současně, nabízející snadné sdílení souborů a kompatibilitu médií napříč různými operačními systémy.

Zdroj: Android Phone Fans

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)