Menu

Spekulace: můžeme očekávat Samsung Nexus 2 a Nexus 7 32 GB?

Možná je to kachna, možná podvrh, možná pravda – přesto se musíme o tuto novinku podělit.

Co patrně nejvíce trápilo majitele tabletu Nexus 7? Pravděpodobně nejčastěji by zmínili velikost interního úložiště s kapacitou 8 respektive 16 GB a nemožnost rozšíření pomocí paměťových karet. Stačí stáhnout pár filmů v HD kvalitě a náročnějších her, a 8 GB je pryč doslova během několika minut. K tomu si přičtěte skutečnost, že 2,5 GB je vyhrazeno systému. Takových 32 GB interní paměti by bylo podstatně zajímavější nabídkou.

Po Internetu začal kolovat snímek, pocházející údajně z interního zásobovacího systému obchodního řetězce Carphone Warehouse z Velké Británie – figuruje v něm 32GB verze Nexusu 7. Bohužel z obrázku není zřejmé, kdy by měl být tablet dostupný, ani jeho cena. Je ale důležité si uvědomuit, že skutečnost, že je zařízení zaneseno v systému, ještě neznamená, že bude dostupné v nějaké dohledné době.

Snímek, pocházející údajně ze zásobovacího systému obchodního řetězce Carphone Warehouse.

Snímek, pocházející údajně ze zásobovacího systému obchodního řetězce Carphone Warehouse.

Otázkou také je, co znamená první položka na seznamu – “Invisishield for Samsung Nexus 2”. Jedná se o druhou generaci fólie Invisible Shield na displej, nebo o fólii pro druhý Galaxy Nexus od Samsungu? Stejně tak může být položka míněna jako “druhý Samsung Nexus” (první byl Nexus S, druhý Galaxy Nexus). Můžeme jen spekulovat, co chtěl ten, kdo Samsung Nexus 2 vnesl do systému, vlastně říci. Určitě by bylo zajímavé, kdyby telefon Nexus potřetí za sebou vyráběl Samsung. Vzhledem k jeho pozici na trhu by to ale nebylo překvapivé.

Odpověď se dozvíme možná již v polovině října, protože podle dalších spekulací by měl být právě v tomto měsíci představen nový Nexus s Androidem 4.2.

Zdroje: Droid-Life, AndroidGuys a Phandroid

 

Komentáře

R4d3cK

R4d3cK

4.10.2012 19:09

Android 4.2?? To je co zase?!

Pascal

Pascal

4.10.2012 21:07

Tolko spekulacii, uz je aj taka, ze Google vyda nejake naroky a kazdy kto ich splni moze mat nexus. Najlepsie by bolo keby mal kazdy velky vyrobca jeden Nexus. Samsung, LG, HTC …., Mali by podobne HW, a kazdy by si vybral podla dizajnu a velkosti displeja, sw samozrejme ciste.

Zafata

Zafata

4.10.2012 21:44

Vydat muzou i zlate prase , ale kdyz nejsou schopni Nexus 7 ani po 3 nebo kolika mesicich od vydani uvest i na trhy jako CR tak at si to strci tam kde slunce nesviti. Byl jsem zaprisahly androiidak , ale uz se mi nechteło cekat tak jsem si koupil iPad 2 a nelituji a jsem velice spokojeny. Proste nakazen iOS. V brzke dobe planuji i nakou levnejsi verzi iPhonu a jen diky neschopnosti dodat Nexus 7 na nas trh budu penize holt dal davat jine spolecnosti. Nechci tady rozpoutavat nejaky flame kazda spolecnost ma sve + a – . Jen si myslim, ze Nexus 7 mohl mit super prodeje za tu cenu jakou nastavil. Mno jejich chyba.

Eddie

Eddie

5.10.2012 6:33

Vždyť NEXUS 7 má super prodej a i proto není ještě u nás v ČR k dostání. Jsme prostě malá Česká republika. Kdyby byl náš trh velký jako v USA, už ho tu dávno máme.

bkf1

bkf1

5.10.2012 13:20

Stacilo by nekopirovat porad ty jablecne debiloviny jako chybejici slot na karty a bylo by po problemech ;-)

RSS (komentáře k článku)