Moto 360 – nové fotografie a video

Moto-369-pic6

Chytré hodinky Moto 360 lákají dozajista nejednoho z nás. Prozatím se na trhu objevují hranatá provedení chytrých hodinek a u tohoto tvaru zůstaneme i po příchodu systému Android Wear, tedy alespoň z pohledu LG a Samsungu. Moto 360 však od začátku jasně předesílá, že právě tvar těchto hodinek bude kulatý a připomínající klasické „hloupé“ hodinky.

Moto-369-pic6

Na včerejší konferenci Google I/O 2014 si mohli novináři na tamní akci hodinky vyzkoušet, avšak podmínkou bylo nekoukat na zadní stranu hodinek. Podle všeho se mělo zamezit tomu, aby novináři zkoumali, co má Motorola s hodinkami ještě v rukávu. Tento zákaz ale spíše potvrdil, že na zadní straně opravdu něco bude a všichni se zatím domnívají, že půjde o senzor měření tepu.

První dojmy novinářů byly více než pozitivní. Redaktor serveru Gizmodo mimo to také uvedl, že zadní strana opravdu není jednolitý kov, a že se zde nachází malý otvor. Na co? To se prozatím neví. Na videu serveru Phandroid si můžete prohlédnout, jak Moto 360 fungují a ujistit se, že tyto chytré hodinky budou opravdu svižné.

Moto-369-pic8

Zadní strana se přeci jen nepodařila Motorole ukrýt, avšak přes záslepky nebylo možné přijít na to, o co se vlastně jedná.

Moto-369-pic14

Hands-on: Moto 360 with Android Wear

Hands-on: Moto 360 with Android Wear

Jak se vám libí Moto 360? Těšíte se?

Zdroje: phandroid, gizmodo, phonearena.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)