Telefon Meizu MX5 se ukazuje – 5,5″ Full HD, 3 GB RAM a 20MPx fotoaparát (video)

meizu mx5 3

Ještě před několika lety bylo Meizu pro drtivou většinu z nás neznámým pojmem, časy se ovšem mění a tato společnost dnes dováží své telefony i do České republiky. Po povedených modelech MX3 a MX4 na trh míří nový TOP model – Meizu MX5. Ten ještě nebyl oficiálně představen, přesto již o něm víme díky čínskému certifikačnímu úřadu (TENAA). Nové informace zahrnují i hardwarové specifikace. Meizu MX5 by mělo přijít s 5,5″ Full HD AMOLED displejem (u tohoto bodu si nejsme jistí, zda to nakonec nebude spíše IPS panel), 64bitovým osmijádrovým procesorem (nejspíše nový MediaTek Helio X10), 3GB RAM pamětí a 20MPx fotoaparátem s optickým 4násobným zoomem. Chybět nebude ani 16GB vnitřní úložiště (dočkat bychom se mohli i slotu pro paměťovou kartu), baterie s kapacitou 3150 mAh, rychlé nabíjení či snímač otisků prstů v hardwarovém tlačítku. Již tradičně poběží Meizu MX5 na systému FlymeOS (verze 4.5), který staví na Androidu 5.0.

meizu MX5 2

Do vod internetu se vřítilo také video s údajným telefonem Meizu MX5 v akci. Ačkoliv se rozhodně nejedná o oficiální informace, možná tak nakonec bude nový telefon vypadat. Na oficiální představení si budeme muset ještě nějaký ten čas počkat.

Hands On MEIZU’s MX5 !

Hands On MEIZU's MX5 !

zdroj: gizmochina.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)