LG zbrojí na Mobile World Congress. Jaké novinky představí?

lg-fb_ico

Mobile World Congress (MWC), patrně nejvýznamnější veletrh, orientující se na mobilní zařízení, začne už za dva týdny. Již v těchto dnech se ale začíná ozývat pomyslné řinčení zbraní. Společnost LG zveřejnila na Facebooku následující obrázek.

Budou představeny (modelové) nové řady Budou představeny nové (modelové) řady

Ano, vidíte dobře – skutečně je to jen bílý čtverec s červenou mašlí a textem “Budou představeny nové (modelové) řady”. Nic víc a nic méně.

Zatím, pochopitelně, chybí jakékoli detaily o tom, co by vlastně mohlo být představeno. Loni to byla “série L”, jdoucí od low-endů až po vyšší střední třídu, jmenovitě Optimus L3, L5, L7 a L9. Máme tedy, soudě z popisku, letos očekávat úplně nové modelové řady?

Je pravděpodobné, že na MWC ještě neuvidíme Optimus G2, nicméně možná se dočkáme představení “série F”, o které se již nějakou dobu spekuluje. Další zdroje se domnívají, že LG plánuje představit nový “phablet” s 5,5palcovým full HD displejem, který se stane soupeřem Samsungu Galaxy Note II.

Včera se na Youtube objevilo černo-bílo-šedo-růžové video, ve kterém korejský výrobce zve na MWC. Ani z něj ale není jasné nic konkrétního, pokud pomineme nicneříkající marketingové obraty “prémiový, ultimátní, inovativní, silný a profesionální.”

https://www.youtube.com/watch?v=YnUGAvwfTec

LG v roce 2012 zaujalo především modelem Optimus G a samozřejmě Nexusem 4. Co myslíte – představí Korejci v Barceloně něco, čím opravdu vyrazí dech?

Zdroje: Android Central, Phone Arena a Android Headlines.

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (2)