LG Q7 oficiálně: Střední třída, která připomíná vlajkové modely

LG Q7 plus predstaveni

LG telefonům se v posledních letech moc nedaří. A to jak u vlajkových modelů řady LG G, tak i LG V. Tyto telefony měly společnou jednu věc, která není moc obvyklá u konkurence, a to zaměření na přehrávání audia. Nyní se tyto funkce dostávají i do střední třídy, a to díky telefonu LG Q7, který se oficiálně představil.

LG Q7 představení: Střední třída se zaměřením na audio

Novinka LG Q7 podporuje Hi-Fi zvuk, ale také třeba prostorový zvuk DTS: X 3D. Telefon vychází ve třech verzích. Nejvybavenější je LG Q7+, která nabízí také Quad DAC stejný jako v LG G7 ThinQ a LG V30. Ale na rozdíl od nich zde chybí 3,5mm audio konektor. To je trochu podivné vzhledem k tomu, že se má telefon nabízet extra kvalitní zvuk oproti jiným telefonům ve střední třídě.

Všechny tři LG Q7 telefony jsou kovové a splňují certifikace MIL-STD-810 a IP68. Na přední straně najdeme 5,5″ Full Vision displej s rozlišením FullHD+. Displej chrání krycí sklo s 2,5D zaoblením. Selfie kamera má 5 MPx, v některých regionech bude i 8 MPx selfie fotoaparát.

Změny jsou pak u zadního fotoaparátu. Zatímco LG Q7+ má 16 MPx hlavní fotoaparát, tak zbylé dva mají 13 MPx. Všechny tři modely pohání blíže nespecifikovaný osmijádrový čipset. Plus verze pak má 4GB RAM a 64GB vnitřní paměti. Klasická verze a Q7a verze nabídne 3GB RAM a 32GB úložiště. Všechny tři nabídnou i slot na microSD karty.

lg q7 oficialni predstaveni

Baterie má kapacitu 3 000 mAh a nabízí i rychlé nabíjení Qualcomm. Nabíjení probíhá přes USB-C. Cena ani dostupnost telefonů prozatím není známá. Pokud ale budou neceněny ideálně, tak by mohlo jít o velký zajímavé modely střední třídy, které nabízí menší rozměry.

Jak se vám líbí telefony LG Q7?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (0)