LG Optimus Black: Gingerbread na dosah?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dnes naše redakce oslovila české zastoupení firmy LG. Dotaz směřoval k uvolnění nejočekávanější aktualizace systému – na novou verzi 2.3 (Gingerbread). Je škoda, že LG bere podporu svých zařízení na lehkou váhu, Gingerbread byl přitom oznámen již několikrát (naposledy v listopadu), ale stejně tak byl i několikrát dementován. Přitom tato verze Androida je již na drtivé většině novějších smartphonů, včetně modelů nižší cenové kategorie. Podle dostupných informací by měla nová verze Androida přijít na modely Optimus Black nejpozději začátkem února tohoto roku, více z e-mailové komunikace:

21. ledna 2012 (15:24)

Vazeny Pan Hochmuth,

dakujeme za Vas mail.

Podla oficialnej informacie s nasej hlavnej pobocky LGE, aktualizacia pre Vas mobilny telefon mala by byt dostupna na zaciatku roku 2012. Nedostalisme, bohuzial, inu viac konkretnu informaciu.
V poslednych dvoch tyzdniach bola uz uvolnena aktualizaca i pre vyrobky s oznacenim: P920 a P990, takze myslim, ze do konca mesiaca, pripadne v unori aktualizacia bude oficialne dostupna.

S prijatelskym pozdravom

Anna Błażejczyk
Zakaznicky Servis LGE

Nezbývá tedy nic jiného, než čekat a těšit se na příchod nové verze. Těm, kterým nevadí ztráta záruky již na novou verzi přešli dávno – nahrátím neoficiální ROM. Ostatním tak můžeme být jen k smíchu, že na nás LG takto pozapomnělo, zvlášť když se jedná o model, který se nachází v cenové hladině podobné vymazlenému Nexus S, výkonnému HTC 3D EVO či Desire S.

LG Optimus Black

Tomáš Hochmuth
O Autorovi - Tomáš Hochmuth

Nadšenec do všeho Androidího, hledám kvality tam, kde by je nikdo nehledal. Rád recenzuji levné Androidy, jelikož jsou to ony, se kterými přichází začátečníci nejvíce… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)