LG Magna: slušný základ s LTE a prohnutými zády (první pohled)

LG Magna titul

Společnost LG ještě před začátkem veletrhu MWC představila čtyři dostupné telefony s vyváženou výbavou a především volitelnou podporou rychlého datového připojení LTE. Nejvýše postaveným modelem z této čtveřice pak bylo LG Magna s 5palcovým HD (1280 x 720 px) IPS displejem. V prodeji budou dvě varianty, které se od sebe navzájem liší právě podporou LTE sítí a také použitým procesorem. V obou případech se jedná o blíže nespecifikované čtyřjádro, taktované buď na 1,2 nebo 1,3 GHz. Operační paměť má velikost 1 GB a interní úložiště nabídne uživateli kapacitu 8 GB rozšířitelnou o paměťové karty microSD. Dalším rozdílem mezi variantou s a bez LTE je fotoaparát. Zatímco verze s LTE nabídne 8MPx snímač, 3G varianta disponuje pouze 5 MPx. Přední kamerka by pak měla v obou případech disponovat rozlišením 5 MPx. Rozměry LG Magna jsou 139,7 x 69,9 x 10,2 mm a konstrukce svým mírným prohnutím a tlačítky na zádech lehce připomíná špičkově vybavený model LG G Flex 2. Kapacita baterie dosahuje 2540 mAh, díky tomu by již telefon mohl nabídnout obstojnou výdrž na jedno nabití.

Dle vyjádření samotného LG se všechny 4 novinky začnou na vybraných trzích objevovat již tento týden. Konkrétní trhy ani ceny jednotlivých modelů však stále neznáme.

Videopředstavení

LG Magna – první pohled

LG Magna - první pohled

Fotografie

Jak se vám LG Magna líbí?

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (6)