LG H840: benchmark odhalil záhadný telefon, dočkáme se jej už na MWC?

lg-logo-g4

Databáze benchmarků jsou pravidelným zdrojem nejrůznějších úniků okolo připravovaných telefonů. Takto zachycený telefon se pak mnohdy skutečně dočká svého oficiálního představení, nicméně ne vždy se informace z databází potvrdí. Často se do nich dostanou také testovací sestavy telefonů, které se od finálního produktu v mnohých ohledech mohou lišit. Nově se pak v databázi GFXBench objevuje zařízení zvané LG H840.

Dle svého kódového jména by LG H840 mělo patřit mezi nejlépe vybavené telefony jihokorejského výrobce, specifikace uvedené v databázi benchmarku však ukazují spíše na možný LG G5 Beat, tedy levnější verzi připravovaného vlajkového modelu. Tyto specifikace zahrnují konkrétně chipset Qualcomm Snapdragon 652 doplněný o 3GB operační paměť a 32GB interní úložiště. I Zajímavě zní také informace o použití 5,3″ displeje s až zbytečně vysokým QHD rozlišením.

gsmarena_002

Zbylé informace, vyplývající ze stránek databáze GFXBench, však znějí poněkud podivně a podporují tak teorii o testovacím zařízení. Hovoří totiž o použití zastaralého Androidu 4.4 a pouze 8MPx snímače, který je však schopen pořizovat až 4K video.

Je LG H840 ve skutečnosti LG G5 Beat? Dočkáme se podle vás představení podobně vybaveného zařízení již na nadcházejícím MWC?

Zdroj: GSMArena.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (11)