Lenovo chce uspět mezi tablety pod značkou Motorola

xoom

Značka Motorola má u nás zejména díky minulosti stále zvučné jméno a ne jinak je tomu i na jiných trzích. I když Motorola již několik let tablet s Androidem nepředstavila, Lenovo, nynější vlastník této značky, se domnívá, že nastala ta pravá chvíle na tento trh udeřit. CEO společnosti Lenovo, Yang Yuanqing, uvedl, že se tabletů se značkou Motorola opravdu dočkáme. Značka Lenovo je slavnější na asijských trzích, kde se výrobky s tímto logem prodávají o poznání lépe než Motorola. Na druhou stranu v Evropě a na americkém trhu je situace opačná a právě zde by chtělo Lenovo s tablety značky Motorola uspět. Hlavním plánem je přerušení nadvlády společností Apple a Samsung, které vládnou nejen trhu chytrých telefonů, ale také tabletů. Zatím není známo, kdy se nového modelu dočkáme ani jakou se pochlubí výbavou. Dozvíme se to ale snad velmi brzy.

tablet Motorola Lenovo Model Motorola Xoom patří již mezi starší kousky

Jen pro zajímavost – trh s tablety nejspíše brzy dosáhne svého vrcholu, neboť začíná meziroční růst zpomalovat a v současné době se uchýlil na 12,4 %.

Uspěje Lenovo s tabletem pod značkou Motorola?

zdroj: androidauthority.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (28)