Lenovo chystá model s 5″ FullHD displejem pro čínský trh

lenovo

Další výrobce nám prozrazuje, že příští rok bude na trhu hned několik modelů, které budou disponovat obrovským displejem s úhlopříčkou kolem 5 palců a FullHD rozlišením, na které jsme doposud zvyklí spíše z monitorů a televizí. Dalším do party je společnost Lenovo, která se na evropském trhu na poli smartphonů příliš neprosazuje, v Číně je však tento výrobce velmi populární se svými androidími přístroji. Podle serveru Engadget již delší dobu testuje tato společnost svůj nový model přístroje, který se bude pyšnit 5″ displejem s FullHD rozlišením a podporou DualSIM. Bohužel bude tento přístroj opět určen pro čínské uživatele (CDMA 2100).

lenovo-1080p-phone-1353132389

Podle snímků obrazovky přístroje se zdá, že telefon dostane v době vydání “pouze” Android 4 Ice Cream Sandwich, na první pohled je ale patrná grafická nadstavba. Oficiálně zatím společnost nic neprozradila, představení však může přijít každým dnem.

zdroj: talkandroid.com, engadget.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)