Přes Google vyhledávání si brzy dokážete rezervovat hotel

jak rezervovat hotel google

Hledání hotelů se opět trochu ulehčí. Google přidal novou funkci do svého vyhledávače. V zahraničí si již můžou uživatelé rezervovat hotel přímo na stránce Googlu. Funguje velmi podobně jako nedávno představené vyhledávání letů.

Rezervovat hotel půjde jednoduše přes Google vyhledávání

Rezervace hotelů a letenek je propojená. Právě ve službě Google Letenky, se brzy objeví i nová možnost vyhledávat a rezervovat hotely. K dispozici budou fotografie hotelu, hodnocení, krátký popis a samozřejmě cena.

google hotely

Vyhledávání funguje i pomocí map, takže si můžete rychle porovnat cenu jednotlivých hotelů podle místa. Pokud už máte vybranou destinaci a hotel, tak Google si připravil i tipy na výlety, které jsou v blízkosti vašeho hotelu. Důvodem, proč Google tvoří a vylepšuje tuto službu je kvůli tomu, že lidé stále častěji plánují dovolenou a cestování na chytrých telefonech než na počítačích.

Dalším důvodem je to, že lidé často dělají změny na poslední chvíli a takhle budou mít informace vždy rychle u sebe. Pokud budou potřebovat rychle najít hotel či let. Dá se očekávat, že i v budoucnu se budou tyto funkce rozšiřovat. Jediné mínus je pro nás tak prozatím to, že vyhledávání a rezervování hotelu přes Google vyhledávač funguje prozatím v zahraničí. Časem by se ale novinka měla objevit i u nás, podobně jako Google Letenky.

Vyhledáváte si hotely na telefonu nebo počítači?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)