Menu

ICS pro Asus Eee Pad Transformer (tf101) až v březnu

Pro majitele těchto veleúspěšných tabletů možná další zklamání. Společnost Asus včera informovala na svém Facebook profilu, že oficiální aktualizace na nový systém Ice Cream Sandwich pro tento přístroj přijde až na přelomu února/března. Dočkáváme se tak dalšího posunutí termínu vydání a můžeme doufat, že už posledního.

Důvodem dalšího odkladu mohou být také problémy nejnovějších Asus tabletů Prime, kdy u některých modelů dochází po aktualizaci k samovolným restartům. Asus se tak navzdory předchozím slibům nejspíš pokouší vyladit ICS pro tf101, aby k podobným problémům nedošlo.

Jste majiteli tf101 a také netrpělivě očekáváte ICS v podobě FOTA (aktualizace přímo z přístroje)?

zdroj: facebook.com

 

Komentáře

kepi

kepi

16.2.2012 20:14

Netrpělivě čekám, jestli to stihne někdo z vývojářů dřív :)

SirPole

SirPole

16.2.2012 20:53

Kepi: Nestihne, jelikož jsou třeba drivery od výrobce, které nejsou open-source a tím pádem je nelze získat jinak než vytažením ze stock ROM. Takže se s tím nedá dělat nic jiného než čekat. Objevují se porty, například z TF201, kde ale většina věcí nefunguje a je to nepoužitelné.

Uni

Uni

17.2.2012 10:06

Ano, čekám u EEE Padu na ICS. On tedy pak stejně asi půjde do světa, ale ICS si chci před pořizováním nového tabletu osahat. Na Desire Z se tomu nestane.

Segeer

Segeer

19.2.2012 0:39

Čekám na TF101 a HTC Sensation a jsem zvědav kdo s ICS příjde dříve ;))

RSS (komentáře k článku)