Menu

Balení potažené kůží a luxusní zpracování. Budou takové hodinky Huawei?

Čínská společnost Huawei nás již dříve potěšila oficiálním oznámením hodinek, které se chystá uvést na trh. Ty přinesou prémiové zpracování a velmi líbivý design. Jen ve zkratce si můžeme připomenout, že se jedná o hodinky, jejichž tělo je zhotoveno z nerezové oceli a kryt displeje tvoří safírové sklíčko. Pokud vás zajímají bližší informace o tom, co je skryto v útrobách tohoto přístroje, neváhejte se podívat zde.

Huawei Watch

Huawei WatchKromě luxusního vzhledu samotných hodinek se nyní z nově dostupných obrázku dozvíme, že také krabička, ve které jsou hodinky uloženy, se ponese ve stejném duchu. Marně bychom zde tak hledali plasty. Celé balení je totiž potaženo kůží. Vnitřek krabičky vypadá rovněž velice dobře, neboť působí velice čistě a hodinky jsou usazeny v měkkém molitanovém polštářku. Datum oficiálního zahájení prodeje prozatím nebylo oznámeno. My se však nemůžeme dočkat, až tyto hodinky s puncem luxusu vyzkoušíme na vlastní kůži.

Zdroj: androidcentral.com.

 

Komentáře

Mucza

Mucza

25.7.2015 11:19

Nevím no. Zní to dobře, ale na úvodní fotce kde jsou vidět na ruce na mně moc luxusně nepůsobí… Ale to je nejpíš otázka vkusu a třeba ještě příjemně překvapí :)

RSS (komentáře k článku)