Huawei představí 4. září nový TOP model telefonu

huawei_phone_header_contentfullwidth

O čínské společnosti Huawei se v poslední době příliš nemluví, neboť nepředstavila žádný telefon, který by mohl konkurovat nově představeným vlajkovým modelům (Xiaomi Mi 4, LG G3 apod.). To se ale velmi brzy změní, neboť Huawei začal rozesílat oficiální pozvánky na představení nového produktu. Tato akce se uskuteční již 4. září, tedy za necelý měsíc. Oficiální pozvánka – jako vždy – nespecifikuje, o jaký telefon se bude jednat. Vzhledem k tomu, že Huawei v nejvyšším segmentu trochu ztrácí, očekáváme pokračování řady Ascend D či Ascend Mate. S jistotou se dá jen předpokládat, že nový přístroj přijde s 8jádrovým procesorem Kirin 920 vlastní výroby s podporou LTE. Ostatní parametry jsou ve hvězdách.

huawei novy telefon

Představí Huawei pokračování řady Ascend D či Ascend Mate?

Podle některých informací přijdou dvě verze nového telefonu – jedna s Full HD rozlišením, druhá se 2K. Objevují se také zprávy o 3GB RAM paměti, 6″ displeji, kovovém těle a čtečce otisků prstů. Na oficiální představení telefonu si ovšem budeme muset počkat – jaká jsou vaše očekávání od nového telefonu od společnosti Huawei?

zdroj: gizchina.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)