HUAWEI HONOR přichází do ČR exkluzivně v síti Datart

Huawei_Honor1

Před časem jsme psali o chytrém telefonu HUAWEI HONOR s výdrží baterie až 3 dny. Nyní je tento zajímavý přístroj v exkluzivním předprodeji v síti Datart. Mezi nejdůležitější vlastnosti tohoto telefonu patří:

  • Dlouhá výdrž baterie
  • 16 miliónů skutečných barev na 4“ HD displeji
  • 1,4 GHz procesor
  • 8 MPx fotoaparát, 2 megapixelová přední VGA kamera
  • DLNA

 

Společnost HUAWEI, přední světový dodavatel informačních a komunikačních technologií, uvádí na český trh stylový smartphone s operačním systémem Android 2.3 – HUAWEI HONOR. Jedná se o elegantní, 10.9 mm tenký výkonný telefon s 4palcovým kapacitním displejem. Od 1. března je možné HUAWEI HONOR předobjednat exkluzivně v e-shopu společnosti Datart (s termínem dodání 14. března) a získat k němu jako bonus luxusní dárek (parfém BVLGARI).

Verze Black: http://bitly.com/Datart-HUAWEI_HONOR_Black
Verze White: http://bitly.com/Datart-HUAWEI_HONOR_White

HUAWEI HONOR je vybaven  1,4 GHz procesorem, 8MPx fotoaparátem s podporou HDR a 2MPx přední VGA kamerou. Tento ultratenký smartphone disponuje 16 milióny barev na HD displeji s vysokým rozlišením 16:9 se 4palcovou FWVGA kapacitní dotykovou obrazovkou. Největší předností smartphonu HONOR je baterie 1900 mAh, díky které vydrží být telefon aktivní až tři dny na jedno nabití. „Mimořádně dlouhá životnost baterie má pro výkon chytrých telefonů zásadní význam. Touto předností se HUAWEI HONOR rázem řadí na přední místo mezi smartphony s nejdelší výdrží a 4palcovým displejem,“ uvádí David Arzt, Marketing Manager společnosti HUAWEI.

HUAWEI HONOR bude dostupný od poloviny března ve dvou barevných provedeních, v černé s texturou a bílé s hladkým povrchem za doporučenou maloobchodní cenu 7.490,- Kč vč. DPH. Update na Android 4.0 ICS bude k dispozici na přelomu března a dubna.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Libor Šedivý
O Autorovi - Libor Šedivý

Android používám už od T-Mobile G1 a pořád mě baví. Baví mě objevovat různé vychytávky tohoto operačního systému. více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)