Huawei Ascend P7 – jak vypadalo představení nového telefonu v Paříži?

Huawei-Ascend-P7-2014

Zbrusu nový TOP model společnosti Huawei vám již detailně představil David Mysliveček ve svém článku o telefonu Huawei Ascend P7. Představení bylo velkolepé, čínský výrobce pozval své partnery a novináře do Paříže. Náš tým byl u toho a měli jsme možnost spatřit Huawei Ascend P7 mezi vůbec prvními. Pokud chcete nasát atmosféru, která panovala v Paříži v místě představení, můžete nahlédnout do fotografií přímo z místa, které pro vás pořídil Petr Mišák. Omluvte, prosím, kvalitu fotografií, vše bylo foceno mobilním telefonem.

Huawei-Ascend-P7-1 (2)

Huawei-Ascend-P7-1 (1)

Huawei-paris (1)

Huawei Ascend P7 – nejtenčí elegán

Jen připomeňme, že nový Huawei Ascend P7 disponuje čtyřjádrovým procesorem HiSilicon Kirin 910T s frekvencí 1,8 GHz, 5palcovým Full HD displejem, 2GB RAM pamětí, 16GB vnitřním úložištěm (+karty Micro SD), 13MPx fotoaparátem, 2500mAh baterií a Androidem ve verzi 4.4.2. Huawei si velmi zakládá stejně jako u předchozího modelu na atraktivním designu – Huawei Ascend P7 se pochlubí ultratenkým 6,5mm tělem a skvělou hmotností 124 gramů. Více informací se dočtete již ve zmíněném článku Telefon Huawei Ascend P7 – nejtenčí elegán představen.

huawei-ascend (1)

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)