Huawei Ascend Mate 7: Šestipalcový obr již 4. září

huawei-logo-100263197-large

Přibližně před dvěma týdny jsme vás informovali o tom, že Huawei chystá na 4. září představení několika nových přístrojů. Díky certifikačnímu úřadu TENAA a nyní i oficiální informaci od čínského výrobce víme, že bude v tento den představen nástupce největšího telefonu řady Mate – model Huawei Ascend Mate 7. Obří novinka nabídne především 6″ displej, který ji rázem zařadí mezi největší telefony na trhu. Oficiálně o specifikacích zatím nevíme nic, ale předpokládá se, že Huawei Ascend Mate 7 bude vybaven 6″ displejem s Full HD rozlišením, osmijádrovým procesorem vlastní výroby (nejspíše Kirin 920), 2GB RAM pamětí, 16GB vnitřním úložištěm a 13MPx fotoaparátem.

huawei-ascend-mate-7-front

Ve výbavě nebude chybět ani čtečka otisků prstů, která se v novějších telefonech začíná objevovat stále častěji. Tento přístroj nebude jedinou novinkou, kterou Huawei 4. září představí. Více se dozvíme už velmi brzy, tisková konference se blíží.

zdroj: gsminsider.comphonearena.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)