HTC One M8 láká majitele iPhonů i Samsungů, říká studie

htc-one-m8

Letošní vlajková loď HTC, One M8, nás během testování rozhodně potěšila. Web CompareMyMobile.com přišel se zajímavou studií, která musí tchajwanského výrobce jednoznačně těšit. Nové HTC One láká zákazníky ostatních značek a dokonce i ostatních platforem. Podle studie více než 40 % majitelů HTC One M8 vlastnilo předtím telefon značky Samsung, nebo Apple. Konkrétně 23,74 % uživatelů přešlo z iPhonu a 21,29 % od Samsungu. I další údaj vyznívá pro HTC příznivě. Vykazuje totiž vysokou loajalitu zákazníků. Více než 46 % uživatelů, kteří vlastnili telefon od HTC si při dalším nákupu znovu vybrali tchajwanskou společnost.

Jak vypadá HTC One M8 28

I když si podle procentuálních výsledků mohou zástupci HTC gratulovat, nejde o absolutní čísla. Stále tak nevíme, jak dobře se nové HTC One prodává, zda dokáže společnost vytáhnout ze ztráty či v prodejích porazit své konkurenty. Nechme se překvapit zda budou hospodářské výsledky za první čtvrtletí pozitivní.

Přemýšlíte o přechodu na HTC One M8?

Zdroj: PhoneArena.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (24)