Herní telefon Xiaomi potvrzen. Představení BlackShark je za rohem

xiaomi herni telefon blackshark

Herní telefon BlackShark je potvrzen, novinářům byly v těchto dnech odeslány pozvánky na oficiální odhalení, které proběhne již brzy v Číně. Xiaomi chce s touto novinkou soupeřit hlavně s Razer telefonem. Očekávat se dá mnohem nižší cena, jak už je u Xiaomi produktů zvykem.

Herní telefon BlackShark se představí již 13. dubna

Logo Xiaomi nikde na pozvánce nenajdeme a pravděpodobně se neobjeví ani na samotném telefonu. Xiaomi bude pouze v pozadí a do popředí se dostane BlackShark, což má být nová značka zaměřená na hry. Název by mohl napovídat také to, že se s tímto telefonem chtějí více zaměřit na západní trh. Představení nicméně proběhne v Pekingu, v domovské Číně.

xiaomi pozvanka herni telefon

Na pozvánce můžeme vidět také logo Qualcommu, což znamená téměř jistě to, že novinka poběží na Snapdragonu 845, i zbytek parametrů by měl konkurovat těm nejlepším. To znamená 6 nebo 8 GB paměti RAM a až 256GB úložiště. Očekává se také displej s podporou 120Hz, což je něco, čím se může chlubit Razer telefon.

Pokud jste plánovali koupi právě Razer zařízení, možná bychom doporučili chvíli počkat právě na to, co předvede BlackShark. Vzhledem k tomu, že v poslední době můžeme vídat stále více “velkých” PC her převedených na telefony, tak se tu může opět rozjez trh s herními telefony. V minulosti už se o ně pokoušela například Nokia nebo Sony. V poslední době právě Razer.

Těšíte se na herní telefon Xiaomi BlackShark?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)