Google zve na Rock for People

rfp

Hudebním fanouškům zcela jistě neuniknou hudební festivaly, které se každoročně konají v naší zemi. Jedním z nejznámějších je bezesporu Rock for People, který se uskuteční 3. – 6. července 2012 v Hradci Králové. Na fanoušci skvělé hudby zde bude čekat spousta kapel a zábavy. Velmi významným partnerem Rock for People (i dalších nadcházejících festivalů) je společnost Google. Na Youtube již probíhá tradiční soutěž neobjevených hudebních talentů Youtube Fest, ve které se již zítra dozvíme vítěze. Tím se stane nejlepší soutěžní klip nahraný na Youtube a vítězové se vžijí do kůží zpěváků přímo na Rock for People a dalších festivalech. Společnost Google si pro tuto akci přichystala speciální Youtube stage.

1305800592-cesky-youtube-fest-finalovou-devitku-vybrala-odborna-porota-v-cele-s-xindlem-x-viteze-vsak-vyberou-uzivatele-youtube

Dalším velkým lákadlem pro návštěvníky je Google kamión, který společnost poprvé představí na Jam Rocku, ale jeho největší varianta nebude chybět ani zde. Fanoušci se zde můžou těšit na odpočinkovou zónu, ukázku nových technologií Googlu (například Chrome Book) a hlavně přehlídku nejnovějších androidích zařízení (která naleznete také na Android Road Show 2012). Asistovat zde budou členové naší redakce, kteří budou připraveni plnit všechny Vaše přání (týkající se ukázky zařízení :)) a dotazy. Nebude chybět ani možnost si zasoutěžit a porovnat si tak své schopnosti s redaktory Svět Androida.

Co si Google na Rock for People chystá, se můžete dovědět také z virtuální pozvánky, kde vystoupila Hanka Maršálková a Luděk Motyčka z Googlu a vítěz loňského Youtube Festu, skupina Flattus.

http://youtu.be/idhLiw3f308

Luděk Motyčka se v 12. minutě rozpovídal o Google kamiónu a zmínil i naši redakci.

Chybět by neměla ani androidí aplikace, na Google Play se však stále nachází pouze verze pro rok 2011.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)