Google opět vtipkuje, tentokrát s názvy vlastních ulic

Google vtipkuje s názvy ulic testovacího areálu

Google je jako jedna z mála takto viditelných společností, o níž je známo, že si nepotrpí na formalitu typickou pro nadnárodní korporace. Naopak díky velice nekonvenčnímu pojetí kanceláří, jednacích a odpočinkových místností povzbuzuje zaměstnance k tvořivosti, vlastní iniciativě a nejen to vede k tomu, že napříč produktovou řadou Googlu je možné najít různé skryté vtípky (easter egg v Androidu, easter egg ve vyhledávání).

Google vtipkuje i v rámci testování samořídících aut

A i když je testování samořídících automobilů, na němž Google posledních pár let intenzivně pracuje, vcelku vážnou záležitostí, neboť při závěrečném nasazení technologie může jít o lidské životy a je tedy potřeba otestovat ohromné množství potenciálních situací, aby se v co největší míře předešlo srážkám, ukazují zaměstnanci Google, že i v takovém odvětví je nepřechází smysl pro humor.

Zatímco většina společností trvá na své vážnosti a označuje své testovací prostředí nicneříkajícími názvy typu A107, subjekt GX7-B, případ 276.16 atp., pracovníci Googlu se při pojmenovávání ulic svého testovacího areálu inspirovali ve filmovém průmyslu.

Google vtipkuje s názvy ulic

Tak schválně, kolik referencí najdete (bez použití vyhledávače)?

Zdroj: medium.com.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)