Menu

Google StreetView nově cestuje časem – podívejte se do minulosti

Společnost Google je naprostou jedničkou, co se týče kvality map po celém světě. Mapy od Googlu obsahují také mnoho funkcí navíc. Jednou z nich je například funkce StreetView, díky které si můžete projít veškerá zajímavá místa. Nyní se zdá, že se právě tato funkce dočkala velmi zajímavého vylepšení.

StreetView time machine 1

V desktopové verzi map od společnosti Google nově naleznete novou funkci – cestování časem. Pokud si otevřete StreetView daného místa, tak se v levém horním rohu u informací objeví ikonka času, pomocí které budete moci cestovat do minulosti. Budete tak moci sledovat, jak rostly určité budovy, nebo jak naopak přírodní katastrofy devastovaly krajinu.

StreetView freedom tower StreetView JapanEarthquake

Snímky jsou omezeny pouze do roku 2007 a v tuto chvíli nejsou dostupné všem. Pokud jste ikonku času v prohlížeči nenalezli, tak si budete muset ještě nějaký ten čas počkat. Společnost Google tuto funkci uvolňuje postupně všem uživatelům.

Video

 

Líbí se vám nová funkce Google StreetView?

Zdroj: Official Google Blog.

 

Komentáře

palecek

palecek

24.4.2014 18:34

Boze, google uz opravdu nevi jestli driv delat ty jejich zasekane nexusy nebo ,,tunit” street view…pak to taky tak dopada: telefony > katastrofa, street view taktez…

A operacnim systemu android radeji nemluvim…tolik kauz, negativnich clanku nema snad ani vubce treti rise

mmm

mmm

24.4.2014 18:38

Doufám že sis ten svůj iphone neulepil, jak sis nad ním onanoval.

Honzaaaaaaaaaa

z aplikace
24.4.2014 18:38

NA PALEČKA NEREAGUJTE NIKDO!!!! IGNORUJE HO A JEHO TO PŘESTANE BAVIT!!!

PanNeznam

PanNeznam

24.4.2014 18:38

Palecek: Děláte si legraci? Nexus je jedno z nejstabilnějších zařízení vůbec a to i s ohledem na běžnou domácí techniku jako je pračka či televize. Poprosím Vás, než se vyjádříte k něčemu, o čem naprosto nic nevíte a komentujete něco, co nevlastníte … zamyslete se alespoň nad tím, zda ty Vaše kecy někoho zajímají.

Snipa

Snipa

z aplikace
24.4.2014 18:50

Já Nexus vlastním a spokojený s nim nejsem. Mám Nexus 7 32GB a prohlížeč cuká, při aktualizacích je nepoužitelný to se seká jako prase všechno a není den aby se mi samovolně nerestartoval. Pořídil jsem si telefon THL w8s a první restart snad až po měsíci, o aktualizacích vůbec nevím že probíhají a vše šlape jak hodinky. Prohlížeč ani necukne. Nexus je vedle něj zabržděný krám. A to mám v telefonu FHD a Nexus jen 1280×800.

Lukasko

Lukasko

z aplikace
24.4.2014 18:58

Tak to nevím co jsi s ním dělal mám taky nexuse ale 16GB a opravdu si není na co stěžovat a u THL asi o aktualizacích moc nevíš když nechoděj narozdíl od nexuse sice už teď bude starší a aktualizace nebudou ale stále bude stát za to

TonyJavaDeveloper

TonyDeveloper 0

24.4.2014 19:17

Pojďme se radši vrátit k článku. ;)

Podle mě je to další nová skvělá funkce od googlu. Už se na to těším.
Obávám se, že zatím v ČR si budeme muset počkat, protože tu google fotil jen jednou (pokud se nepletu).

Každopádně držím projektu palce, i když v praxi využiji jen nejnovější stretView. :)

Snipa

Snipa

z aplikace
24.4.2014 20:02

Měl jsem na mysli aktualizace aplikací, když máte v mobilu desítky programů jako já, každý den se několikrát něco aktualizuje, a u nexu při aktualizacích ani nenapíšu zprávu jak to seká a u telefonu jsem to ještě nepocitil. Asi je to dvojnásobnou ramkou co mám v mobilu. Dokud jsem měl jen Nexus, take jsem ho chválil, ale v porovnání s mobilem co mám teď, mne najednou Nexus nestačí. Omlouvám se že mluvím mimo téma.

Vonsmalhaisen

Vonsmalhaisen

24.4.2014 20:36

To byl můj nápad :D:D

RSS (komentáře k článku)