Google StreetView nově cestuje časem – podívejte se do minulosti

untitled-600-2_1-2_2-2

Společnost Google je naprostou jedničkou, co se týče kvality map po celém světě. Mapy od Googlu obsahují také mnoho funkcí navíc. Jednou z nich je například funkce StreetView, díky které si můžete projít veškerá zajímavá místa. Nyní se zdá, že se právě tato funkce dočkala velmi zajímavého vylepšení.

StreetView time machine 1

V desktopové verzi map od společnosti Google nově naleznete novou funkci – cestování časem. Pokud si otevřete StreetView daného místa, tak se v levém horním rohu u informací objeví ikonka času, pomocí které budete moci cestovat do minulosti. Budete tak moci sledovat, jak rostly určité budovy, nebo jak naopak přírodní katastrofy devastovaly krajinu.

StreetView freedom tower

Snímky jsou omezeny pouze do roku 2007 a v tuto chvíli nejsou dostupné všem. Pokud jste ikonku času v prohlížeči nenalezli, tak si budete muset ještě nějaký ten čas počkat. Společnost Google tuto funkci uvolňuje postupně všem uživatelům.

Video

Go back in time with Street View

Go back in time with Street View

 

Líbí se vám nová funkce Google StreetView?

Zdroj: Official Google Blog.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)