Google: Které hry byly letos nejlepší?

Nejlepší hry 2015 – náhleďák

Jelikož má Google rád spokojené uživatele, rád pro ně vždy něco udělá. Mezi takové dobré skutky patří i seznam aplikací a her, které se v uplynulém roce nejčastěji stahovaly, nejlépe hodnotily a nejvíce hrály (podle statistik Google Games). O patnácti nejlepších aplikacích jsme již psali, takže nyní zbývá prostor pro hry. A protože žánrů je mnoho a hráčů ještě víc, je výběr těch nejlepších her také mnohem delší.

V seznamu nejlepších her roku 2015 jsou tituly, u kterých se podobné umístění dalo očekávat, ale i takové, u kterých to po jejich uvedení do Obchodu Play málokdo čekal. Seznam těch nejlepších her tedy jasně ukazuje, že nezáleží na tom, jaké studio hru vytvoří a kolik peněz vývoj stál, ale na tom, jakou si s ní dá práci a jak se s ní mazlí před vypuštěním. A které hry se tedy dostaly do letošní síně slávy?

Seznam nejlepších her roku 2015

Letošní síň slávy: Hry 2015

Většina z vybraných her je ke stažení zdarma, jen některé za menší či vyšší poplatek. Ať tak či tak, s čistým svědomím můžeme prohlásit, že se zaručeně jedná o ty nejlepší hry, které bylo možné dosud z Obchodu Play stáhnout a hrát.

Zdroj: Letošní síň slávy Google Play

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

Svéhlavý geek, který od dětství digitalizuje svět kolem a přivádí do něj nejnovější technologické prvky a výstřelky. Také zarytý Androiďák, v posledních letech organizátor GUG.cz… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)