Google Santa Tracker byl opět spuštěn. Tentokrát s hrou pro rozšířenou realitu

Santa Tracker

Druhá adventní neděle je za námi, to znamená, že se blíží jedno z nejkrásnějších období roku. V takovouhle dobu se spouští Google Santa Tracker. Ten pro letošní rok už funguje a opět v něm najdeme novinky.

Santa Tracker nově obsahuje hru pro augmentovou realitu

Mezi novinky patří například přepracovaná vesnice, ve které můžete najít různé hry a jiné aktivity, které zpříjemní čekání na Vánoce. Hlavní novinkou je pak hra se jménem Present Quest, která v mnohém připomíná nejúspěšnější mobilní hru tohoto roku.

Santa Tracker: Back to Work

Santa Tracker: Back to Work

Znalcu určitě tuší, že si půjčuje z Pokémon GO. Ve verzi od Googlu je úkolem hráče chodit na místa po mapě a sbírat dárky pro Santu, které se pak musí donést na určené místo. Nejedná se o nic komplikovaného ani více propracovaného, spíše takový bonus k zimním procházkám.

Samotné hlavní důvod aplikace Santa Tracker se samozřejmě zapne až 24. prosince, kdy každý bude moct sledovat pohyb Santa Clause po Zemi, a to i například pomocí Android Wear, Anddroid TV anebo Chromecastu. Existuje také aplikace pro telefony a tablety. Do 24. prosince je k dispozici odpočítávání, kdy se každý den otevře nějaký mini dárek, jako například hra na zkrácení dlouhé chvíle.

Google Santa Tracker
Google Santa Tracker

Která vánoční hra od Googlu se vám zatím líbí nejvíce?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)