Google+ pro Android se dočkalo velkého updatu!

profile3

Google ohlásil 25. března velký update pro svoji mobilní aplikaci ke službě Google+ a neuběhlo ani pár hodin a aktualizace už je dostupná skrze obchod Google Play. Co je nového?

stream6

Především byl lehce poupraven vzhled jednotlivých příspěvků, který je o trochu “čistější” a nabízí i promyšlenější funkce – lze například tažením prstu přeskakovat mezi jednotlivými obrázky v galerii apod. Navíc už by měly být jednotlivé “sekce” lépe provázané a ke svému cíli byste se měli dostat pomocí podstatně méně “ťukání” na displej.

Dále přibyla funkce, pomocí které si můžete zapnout neustálé odesílání informací o vaší poloze – tedy v podstatě Google Latitude. Můžete si samozřejmě nastavit práva pro jednotlivé kruhy, takže vaši polohu skutečně uvidí jen “ti vyvolení”.

stream1

Poslední novinkou, kterou zmíníme, jsou rozšířené možnosti v sekci komunit (Communities). Lze si nastavit kolik obsahu uvidíte ve svém streamu, můžete zvát nové uživatele, hledat členy a pokud jste administrátorem některé z komunit, můžete nechat promluvit i proslulé banovací kladivo.

Currents
Currents

Zdroj: Google

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)