Google připravuje chytré hodinky, budou fungovat i bez telefonu

Google připravuje chytré hodinky

Zvěsti, že Google připravuje chytré hodinky, kolují již nějakou dobu. Měli bychom se dočkat dvojice modelů s označením Angelfish a Swordfish, jejich podobu dokonce prozrazuje první render. Budou tak skutečně vypadat?

Google připravuje chytré hodinky – dva modely, dvě výbavy

Podle dostupných informací společnost Google připravuje chytré hodinky ve dvou podobách, které se budou lišit výbavou. Dražší a vybavenější model s označením Angelfish nabídne dokonce LTE či 3G konektivitu a bude tedy soběstačný – k plnohodnotnému běhu nebude nezbytně nutný mobilní telefon. Počítá se i s podporou GPS, srdečního tepu a aplikací pro Android Wear 2.0. Menším zklamáním je zpráva, že “větší model” nenabídne možnost výměny standardního pásku Android Wear platformy. Druhý model je určen pro méně náročné uživatele a díky menší konstrukci také pro ženy. Elegantní chytré hodinky s označením Swordfish ztrácí i podporu SIM karty a GPS.

Na světlo světa se dostal první render dvojice hodinek, který ale zatím nemůžeme brát úplně vážně, dokud nebudou modely oficiálně představeny. Již mnohokrát jsme ale byli svědky toho, že se tyto “úniky” nakonec potvrdily. Jsme moc zvědaví, zda Google chytré hodinky skutečně představí a zda dostanou také jméno Nexus.

Google připravuje chytré hodinky - render 2

Jste jako my nadšeni, že Google připravuje chytré hodinky? Líbí se vám na prvním renderu?

Zdroj: phandroid.com.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)