Menu

Google přichází s další sérií slev. Budou i pro české uživatele?

Google v noci na dnešek představil první nabídku ze série slev mobilních aplikací, knih, televizních pořadů, hudby a filmů pro Android, které budou dostupné skrze Obchod Play. “Kalendář plný překvapení” začal nabídkou kreditu ve výši 35 dolarů při první rezervaci hotelu skrze aplikaci Hotel Tonight. Aplikace slouží k rezervování pokojů v hotelech ve více než sedmdesáti městech po celém světě. K uplatnění slevy stačí použít promo kód: Google35.

Kredit ve výši 35 dolarů při první rezervaci hotelu skrze aplikaci Hotel Tonight

Kredit ve výši 35 dolarů při první rezervaci hotelu skrze aplikaci Hotel Tonight

Program poběží do 1. ledna 2013 a každý den přinese buď něco zdarma, nebo nějakou slevu. Za předpokladu, že bude denně prezentována jedna nabídka, můžeme očekávat celkem 16 akcí. Je ale otázkou, kolik a zda vůbec některá z nabídek bude využitelná i pro české a slovenské uživatele. Vzhledem k nedostupnosti části nabídky, zejména co se týká prodeje multimédií a knih, na našem území, lze ale předpokládat, že řada slev bude pro našince nevyužitelná. Server TechCrunch se s tímto dotazem obrátil přímo na Google a dozvěděl se, že většina nabídek bude pouze pro uživatele z USA, nicméně mohou se objevit i takové, jež budou využitelné i v dalších zemích.

Google přichází s další sérií slev

Google přichází s další sérií slev

Nezbývá než sledovat stránku TODAY’S SURPRISE! a doufat, že i my si alespoň občas přijdeme na své :).

V tuto chvíli nejsou známy žádné další podrobnosti o tom, co se v nabídce objeví v dalších dnech.

Slevové akce v Obchodě Play jsou mezi uživateli velmi oblíbené – patrně největší ohlas měla akce z prosince 2011 u příležitosti deseti miliard aplikací stažených z Android Marketu (tak se tehdy jmenoval dnešní Obchod Play), která se dala označit jako skutečné Vánoce pro všechny majitele telefonů s Androidem. V jejím rámci byly po dobu deseti dnů nabízeny vybrané placené programy za symbolických 0,10 dolarů, tedy v přepočtu necelé dvě koruny. V září tohoto roku pak mohli uživatelé nakupovat za 0,25 dolarů (cca 5 Kč) u příležitosti 25 miliard stažených aplikací.

Zdroje: TechCrunch, Phandroid, Android Headlines a oficiální Google+ kanál Obchodu Play.

 

Komentáře

hreba

hreba

18.12.2012 12:58

kam ty penize pribudou? potrebuju hotel v londyne a bud sleva na hotel nebo kredit na gplay by se hodily. nemuzu to ale nikde najit :/

Mavi

Mavi

18.12.2012 13:50

hreba: ty peníze se podle mě odečtou z celkový částky za hotel při vložení toho promo kódu při checkoutu.

Edy

Edy

11.2.2014 22:55

Našel jsem aktivní promo code na slevu $25 “TONIGHT25”. Fungovalo to jednou pri registraci.

RSS (komentáře k článku)