Google Now připomene, kdy zaplatit účty – ptáme se, už vám to funguje?

google bill

Asistent Google Now je užitečným pomocníkem. I když v našich zeměpisných šířkách nejsou dostupné všechny funkce, i tak se jej hodí používat. V jedné z aktualizací dostal funkci, která by vás měla upozornit na nutnost zaplatit účty před jejich splatností. Tato novinka byla oznámena již v květnu, jak se ale ukázalo, mezi většinu uživatelů se nedostala neboť se jednalo o testovací provoz.

google_now_ico

Zatím nevíme, jestli už se jedná o ostrý release karty “bill reminder” nebo pouze o rozšířené testování. Jisté ale je, že na internetových diskuzích se začínají objevovat zmínky o funkčnosti a především přítomnosti tohoto vylepšení.

nexusae0_bills_framed1

Jak to celé funguje? Google automaticky analyzuje příchozí poštu a v případě, že mail vyhodnotí jako účet, zobrazí v Google Now informace o výši účtu, datu splatnosti, jménu subjektu, kterému máte platit a další podrobnosti. Jsme zvědavi, jak a zda to celé vůbec bude fungovat v češtině. Základní podmínkou je samozřejmě mít v Gmailu nějaké “složenky”.

Vídáte “bill reminder” ve svém Google Now?

Zdroj: Android Police.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)