Google Nexus hodinky od LG nabídnou 1,65″ displej

nexus-watch-concept-320

Velmi oblíbená rodinka tabletů a telefonů možná letos poprvé přivítá nový přírůstek, který patří spíše do jiné kategorie. Řeč je o chytrých hodinkách Google Nexus, za kterými bude opět stát jihokorejský výrobce LG. O hodinkách se toho prozatím příliš neví, ale bylo by hodně zvláštní, kdyby se neuvolnila ani jedna informace, než dojde k oficiálnímu představení.

Google Nexus hodinky

Za únikem informací stojí jednička v tomto oboru, twitter účet @evleaks, který prozrazuje některé specifikace chystaných Google Nexus hodinek. Hodinky by měly disponovat 1,65 palcovým displejem (Samsung Galaxy Gear 2 – 1,63 palce) s technologií IPS a rozlišením 280 x 280 px. Pro vaše osobní data bude připraveno úložiště o velikosti 4 GB a operační paměť RAM dosahuje 512 MB. Přesný typ procesoru se prozatím nepodařilo vypátrat a to stejné platí také o baterii, která dozajista hodně ovlivní prodejnost těchto hodinek.

Google Nexus spec

Jaký design Google nakonec zvolí, prozatím není známo. Uniklo již mnoho konceptů, které nějakou podobu naznačují, avšak jeden z patentů Google na jejich smartwatch je například zcela odlišný a přibližuje se spíše klasickým hodinkám, takže si zatím nemůžeme nijak troufnout vzhled nastínit.

Google Nexus patent

Zdroj: androidauthority, readwrite

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)