Vyzkoušejte nové Google Mapy, přinášejí “celoobrazovkový režim” a další

Google Mapy aktualizace

Oblíbená aplikace Google Mapy v Androidu se velmi brzy dočká nové aktualizace, která s sebou přináší jednu důležitou novinku – mapy lze zobrazit v téměř celoobrazovkém režimu, tedy bez zbytečných částí UI. Proč jsme použili v nadpisu uvozovky? Ovládací prvky aplikaci sice zmizí, stále ale běží Google Mapy ve stejném okně a neskryjí se ani softwarová tlačítka ani notifikační lišta. Zároveň musíme upozornit, že tato funkce nefunguje v režimu navigace, ale jen při prohlížení Google Map. Další novinkou je možnost sdílení uložených míst – můžete se tedy podělit s přáteli o zajímavé lokality. Další změny jsou spíše kosmetické.

Google Mapy ve staré verzi / nové verzi

  Google Mapy 9.10 (2)

Google Maps v nové verzi se teprve do všech zařízení chystají, díky serveru Android Police si však můžete novou verzi vyzkoušet již nyní. Instalační soubor (verze 9.11.0) stačí stáhnout do zařízení a nainstalovat.

zdroj: androidpolice.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)