Menu

Vyzkoušejte nové Google Mapy, přinášejí “celoobrazovkový režim” a další

Oblíbená aplikace Google Mapy v Androidu se velmi brzy dočká nové aktualizace, která s sebou přináší jednu důležitou novinku – mapy lze zobrazit v téměř celoobrazovkém režimu, tedy bez zbytečných částí UI. Proč jsme použili v nadpisu uvozovky? Ovládací prvky aplikaci sice zmizí, stále ale běží Google Mapy ve stejném okně a neskryjí se ani softwarová tlačítka ani notifikační lišta. Zároveň musíme upozornit, že tato funkce nefunguje v režimu navigace, ale jen při prohlížení Google Map. Další novinkou je možnost sdílení uložených míst – můžete se tedy podělit s přáteli o zajímavé lokality. Další změny jsou spíše kosmetické.

Google Mapy ve staré verzi / nové verzi

 Google Mapy 9.10 (2)Google Mapy 9.10 (1)

Google Maps v nové verzi se teprve do všech zařízení chystají, díky serveru Android Police si však můžete novou verzi vyzkoušet již nyní. Instalační soubor (verze 9.11.0) stačí stáhnout do zařízení a nainstalovat.

zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Pyrat

z aplikace
10.7.2015 19:06

Si děláte srandu já mám verzi 9.11 už nějakou dobu určitě týden to je teda novynka

europoint

europoint

10.7.2015 20:51

No dobře, ale kdy konečně opraví ty chyby, co způsobují při navigaci, že šipka ukazuje správně (vlevo/vpravo) a hlas hlásí někdy přesný opak (vpravo/vlevo). X krát hlášeho jako bug a stále neopraveno.

albion66

10.7.2015 21:19

“Pyrat” ta tvoje čeština, ty máš taky dost.:-)

faktužmetedmegamocmoczacinatestvat

faktužmetedmegamocmoczacinatestvat

10.7.2015 23:10

Novynka, já umřu … :D :D :D

Nekecal Varvažov

Nekecal Varvažov

11.7.2015 9:27

V dolním sněmu jsme se shodli na nové podobě slova novinka, proto prosím všechny zdejší ubrousky o používání správného Y a I “novynki” #medvědí kazeta používá galenit sodný

RSS (komentáře k článku)